5 zdrowych nawyków Rihanny, które warto podpatrzyć

32-letnia piosenkarka zdradziła WH, co je, jak ćwiczy i jak dba o dobre samopoczucie.

Nawyki Rihanny fot. shutterstock.com

1. Je to, co lubi

Lubię różnorodność, ale na śniadanie jem zazwyczaj grzanki z jajkiem i jagodami. Moje barbadoskie korzenie są dla mnie niezwykle ważne i uwielbiam tamtejszą kuchnię, dlatego na obiad wybieram najczęściej kurczaka z sałatką, a na kolację rybę z ryżem. Lubię jeść zdrowo i staram się to robić, ale jednocześnie nie odmawiam sobie przyjemności. Jeśli mam ochotę na cheeseburgera, to go jem”.

ZOBACZ TEŻ: 7 związków gwiazd, które rozpoczęły się od romansu

2. Trenuje co najmniej 3 razy w tygodniu

Mój harmonogram ćwiczeń różni się w zależności od tego, czy kręcę film czy koncertuję. Jednak niezależnie gdzie jestem i co robię, staram się trenować minimum trzy razy w tygodniu. Biegnę na 5 km, a następnie robię 30-minutową sesję pilatesu. Na koniec dorzucam przysiady, wypady z hantlami i przeciwne brzuszki – około 25 powtórzeń”.

3. Rozpieszcza się

Poprzedni rok utwierdził ją w przekonaniu, że jeśli nie mamy nad niczym kontroli, to przynajmniej powinniśmy sobie dogadzać. „Zamów jedzenie z ulubionej restauracji, odpręż się na kanapie. Zrób coś, co sprawi Ci przyjemność. Dla mnie jest to wieczór filmowy i lody”.

Brzmi całkiem przyziemnie, prawda?

4. Docenia małe rzeczy

W zeszłym roku po raz pierwszy od dawna siedziałam w domu. W końcu miałam szansę, by skupić się na muzyce i innych projektach. Jednak największą przyjemność sprawiały mi codzienne czynności, na które normalnie nie mam czasu, np. gotowanie, chodzenie na spacery i jazda na rowerze. Ostatni rok nauczył mnie pokory. Pandemia boleśnie dotknęła wielu ludzi na całym świecie. Ten trudny okres przypomniał mi, jak ważne w życiu jest docenianie małych rzeczy”.

ZOBACZ TEŻ: Co lubią Twoje bakterie jelitowe

5. Odpoczywa

Jestem szczęściarą, bo mogę powiedzieć, że kocham to, co robię. Muzyka, filmy – to niesamowite. Jednak z uwagi na to, że mój grafik jest bardzo napięty, lubię w wolnym czasie zaszyć się w domu na Barbadosie. Widoki, ocean, jedzenie, ludzie – to miejsce jest perfekcyjne

ZOBACZ TEŻ: Natalie Portman zdradziła, jak dba o ciało i umysł

REKLAMA