5 pytań do Ryana Reynoldsa

Kto jest jego bohaterem? Czy woli kobiety z make-upem czy bez? Jakie jest jego popisowe danie? Czy przeciwieństwa się przyciągają? O czym myśli patrząc w lustro? Zobacz, co Ryan Reynolds opowiedział nam o sobie.

Ryan Reynolds fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Kto jest Twoim bohaterem?

Lubię tych, którzy mają w sobie coś z superbohaterów i superłobuzów. Na przykład Elon Musk (twórca Pay Pal, Tesla Motors, SpaceX – dop. red.) albo Al Gore.

O czym myślisz, gdy patrzysz w lustro?

Widzę patrzące na mnie wyczerpanie. Ostatnio ciągle latam do Australii i wychowuję roczną córkę. Ale zdaję sobie sprawę, że to problemy pierwszego świata, a inni mają większe.

Masz miesiąc wolnego. Jak go spędzasz?

Przed 5 laty pewnie powiedziałbym, że lecę na inny kontynent i ruszam w podróż motocyklem. Teraz chciałbym po prostu być z rodziną. Ciągle podróżuję, więc pobyt w domu traktuję jak wakacje.  

Gdzie zabierasz Blake, gdy chcesz zrobić na niej wrażenie?

Nic nie pobije Nowego Jorku i Lincoln Center (odbywa się tam mnóstwo koncertów – dop. red). Staramy się tam wpadać, gdy tylko możemy.   

Przeciwieństwa się przyciągają: prawda czy fałsz?

Przeciwieństwa się przyciągają, ale tylko do pewnego stopnia. Potem jest wręcz odwrotnie. Czasami, gdy na ekranie widać chemię między bohaterami, jest ona wynikiem ogromnego tarcia poza planem. Pozytywnego albo negatywnego.  

Krótka seria

Kobiety z make-upem czy naturalnie? Och, naturalnie.

Zobacz, jak wykonać naturalny make-up.

Twitter czy Instagram? Twitter.

Twoje popisowe danie? Woda. Nie jestem najlepszy w gotowaniu.

Piosenka, którą śpiewasz pod prysznicem? „Hold on” Wilson Philips.

Gdyby Twoje życie zostało zamienione w reality show, jak by się ono nazywało? Najpewniej „Odwołany”.  

Sprawdź także, co Piotr Stramowski, grający w filmie "Pitt Bull. Nowe porządki", opowiedział nam o kobietach i związkach. 

REKLAMA