[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

5 pytań do Ryana Reynoldsa

Kto jest jego bohaterem? Czy woli kobiety z make-upem czy bez? Jakie jest jego popisowe danie? Czy przeciwieństwa się przyciągają? O czym myśli patrząc w lustro? Zobacz, co Ryan Reynolds opowiedział nam o sobie.

Ryan Reynolds fot. shutterstock.com

Kto jest Twoim bohaterem?

Lubię tych, którzy mają w sobie coś z superbohaterów i superłobuzów. Na przykład Elon Musk (twórca Pay Pal, Tesla Motors, SpaceX – dop. red.) albo Al Gore.

REKLAMA

O czym myślisz, gdy patrzysz w lustro?

Widzę patrzące na mnie wyczerpanie. Ostatnio ciągle latam do Australii i wychowuję roczną córkę. Ale zdaję sobie sprawę, że to problemy pierwszego świata, a inni mają większe.

Masz miesiąc wolnego. Jak go spędzasz?

Przed 5 laty pewnie powiedziałbym, że lecę na inny kontynent i ruszam w podróż motocyklem. Teraz chciałbym po prostu być z rodziną. Ciągle podróżuję, więc pobyt w domu traktuję jak wakacje.  

Gdzie zabierasz Blake, gdy chcesz zrobić na niej wrażenie?

Nic nie pobije Nowego Jorku i Lincoln Center (odbywa się tam mnóstwo koncertów – dop. red). Staramy się tam wpadać, gdy tylko możemy.   

Przeciwieństwa się przyciągają: prawda czy fałsz?

Przeciwieństwa się przyciągają, ale tylko do pewnego stopnia. Potem jest wręcz odwrotnie. Czasami, gdy na ekranie widać chemię między bohaterami, jest ona wynikiem ogromnego tarcia poza planem. Pozytywnego albo negatywnego.  

Krótka seria

Kobiety z make-upem czy naturalnie? Och, naturalnie.

Zobacz, jak wykonać naturalny make-up.

Twitter czy Instagram? Twitter.

Twoje popisowe danie? Woda. Nie jestem najlepszy w gotowaniu.

Piosenka, którą śpiewasz pod prysznicem? „Hold on” Wilson Philips.

Gdyby Twoje życie zostało zamienione w reality show, jak by się ono nazywało? Najpewniej „Odwołany”.  

Sprawdź także, co Piotr Stramowski, grający w filmie "Pitt Bull. Nowe porządki", opowiedział nam o kobietach i związkach. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij