[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

5 pytań do Patricka Wilsona

Woli kobiety z makijażem czy bez? Jakie jest jego ulubione danie? Co sądzi o publicznym okazywaniu uczuć? I jakiej muzyki słucha? Zobacz, co Patrick Wilson – aktor znany m.in. z serialu „Fargo” i filmu „Jack Strong” opowiedział nam o sobie.

Patrick Wilson fot. East News

1. Kiedy ostatni raz coś Cię przestraszyło?

W czasie przerwy spektaklu włączyliśmy razem z żoną swoje telefony i dowiedzieliśmy się, że nasz 6-letni syn Kasjan upadł i jest szyty. Nawet nie wiedzieliśmy, kto zawiózł go do szpitala!

REKLAMA

2. Pierwsza myśl, gdy budzisz się rano...

Mamy 5-miesięcznego szczeniaka, który zazwyczaj siedzi już obok łóżka, a moim zadaniem jest wziąć go na spacer.

3. Przeciwieństwa się przyciągają - prawda czy fałsz?

Mamy z żoną mnóstwo wspólnych doświadczeń, ale wbrew pozorom w wielu kwestiach całkowicie się różnimy. Ja na przykład jestem bardziej wycofany.

4. Twoją małą, grzeszną przyjemnością jest...

Muzyka country. Bardzo lubię Florida Georgia Line’a, Carrie Underwood i Mirandę Lambert. [Śpiewasz coś z ich repertuaru pod prysznicem? – pyt. red.] Nigdy nie byłem łazienkowym piosenkarzem. Tam się dopiero rozgrzewam. Zdecydowanie lepiej idzie mi w samochodzie.

5. Co sądzisz o publicznym okazywaniu sobie uczuć?

Nie mam nic przeciwko. Sądzę, że na tym świecie jest za mało miłości. Gdy widzę osoby, które mają po 20 lat i się obściskują, myślę: „Dobrze wam, macie to coś”, a nie: „O mój Boże, powinni się gdzieś ukryć”. Róbcie wszystko, co czyni was szczęśliwymi!  

Krótka seria

Wieczór w domu czy w centrum? W domu.

Twitter czy Instagram? Twitter.

Z make-up’em czy bez? Bez. Moja żona kocha make-up, więc pewnie mi się dostanie... Ale wie, co o tym myślę.

Nawyk, którego chciałbyś się pozbyć? Sprawdzania telefonu chwilę po przebudzeniu.

U lubione danie? Łosoś pieczony na cedrowej desce.

U lubione miasto? Kraków to naprawdę fajne miejsce. Jak każde miasto ze smokiem.  

WH 07-08/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij