[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

5 pytań do Johna Krasinskiego

Czy ma jakieś złe nawyki? Woli kobiety z make-upem czy bez? Jaka jest jego ulubiona piosenka i największy bohater? Zobacz, co John Krasinski, aktor i mąż Emily Blunt, opowiedział nam o sobie. 

John Krasinski fot. shutterstock.com

Przeszedłeś ogromną przemianę do filmu „13 godzin” (opowiadającym o ataku na konsulat USA w Benghazi). Jak się z tym czułeś?

Wspaniale! Nagle pojawiają się mięśnie brzucha, możesz je policzyć i w dodatku jest ich więcej niż dwa.

REKLAMA

Czy kiedykolwiek warto okłamywać swojego partnera?

Nie sądzę. Chyba że chodzi o jakiś żart. Inna sprawa, że Emily zawsze wie, kiedy kłamię. Pyta: „Czy w pokoju obok jest ktoś, kto chce mi zrobić niespodziankę z okazji urodzin?”. Ja odpowiadam: „Nie, coś ty”. Ale jestem przy tym tak podekscytowany, że wszystko po mnie widać. Cóż, nic na to nie poradzę.  

Masz jakieś złe nawyki, z którymi powinieneś się uporać?

Kiedy jestem w kuchni i wyciągam miski lub talerze, często zostawiam otwarte szafki. To nie tylko głupie, ale i niebezpieczne, bo tworzę tym samym pułapki, w które może wpaść moja córka. Poza tym jestem jednak wspaniałym tatą.  

Jest jakiś gość, którego szczególnie lubisz?

Sądzę, że każdy z Bostonu lubi Toma Brady’ego (zawodnika futbolu amerykańskiego - przyp. red). Ale wszyscy będą się tego wypierać.

Gdyby Twoje życie zamieniło się w reality show, jak by się nazywało?

„Chodźmy wykorzystać Johna” albo „Muszę wykorzystać Johna”. Nie, lepiej „Gdzie jest John?”. Dobra, idę pracować nad tym widowiskiem...  

Krótka seria 

Z make-upem czy bez? Kocham naturalność.

W domu czy na mieście? W domu.

Grzeszne przyjemności? Liczy się, że jednej nocy jestem w stanie zjeść więcej pizzy niż większość ludzi przez rok? Jeśli już się łamię, to idę na całość.

Ulubiona piosenka, którą potrafiłbyś lipsyncować? Robiłem to już kilka razy, więc powiem, że Katy Perry „Teenage Dream”. Z make-upem czy bez? Kocham naturalność.

W domu czy na mieście? W domu.

Grzeszne przyjemności? Liczy się, że jednej nocy jestem w stanie zjeść więcej pizzy niż większość ludzi przez rok? Jeśli już się łamię, to idę na całość.

Ulubiona piosenka, którą potrafiłbyś lipsyncować? Robiłem to już kilka razy, więc powiem, że Katy Perry „Teenage Dream”. Z make-upem czy bez? Kocham naturalność.

Dowiedz się także więcej o życiu Julii Pietruchy i Pauliny Holtz.

WH 05/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij