[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

5 pytań do Colina Farrella

Przy okazji sesji zdjęciowej dla Men's Health udało nam się na chwilę złapać Colina Farrella – aktora znanego m.in. z serialu „Detektyw” (i jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie). Ta chwila wystarczyła, by życie wydało nam się piękne, a Collin odpowiedział na kilka pytań dotyczących związków i kobiet.

Colin Farrell fot. East News

1. Co myślisz, gdy patrzysz w lustro?

Boże, powinienem więcej spać. Zazwyczaj, gdy patrzę w lustro, oznacza to, że nie jestem w łóżku, a chciałbym w nim być. Przy okazji mogę od razu wszystkim powiedzieć, że nie mam lustra nad łóżkiem.

2. Najseksowniejsza cecha, jaką mogą charakteryzować się kobiety?

Samoświadomość. I życzliwość. Chociaż wydaje mi się, że życzliwość to efekt samoświadomości.

3. Co jest gorsze: porzucić kogoś czy być porzuconym?

Oczywista odpowiedź brzmi, że lepiej z kimś zerwać, ale jeśli żyjesz w zgodzie ze swoim sercem, to też będzie bolesne.

4. Czy można okłamywać swojego partnera?

[śmiech] Tak. „Colin, czy robimy coś na moje urodziny?”. „Nie, nic”. Co prowadzi do niespodzianki. W tym przypadku można kłamać, ale nie warto tego robić w sprawach większej wagi.

5. Co powinno się znajdować na Twojej samotnej wyspie?

Wydaje mi się, że to trochę wstrętne zabrać swoje dzieci na bezludną wyspę. Mogę mieć problem z zagwarantowaniem im wszystkiego, co niezbędne, bo nie mam dobrego kontaktu ze swoją naturą łowcy czy zbieracza. Obawiałbym się, że zacznę głodować, a to byłoby okrutne. Dlatego prawdopodobnie zabrałbym cheeseburgera. Mój ostatni posiłek.

Krótka seria

Blondynki, brunetki czy rude? Wszystkie powyższe.

Z perfumami czy bez? Bez. Po prostu feromony.

Bielizna albo nic? Czy nic naprawdę oznacza nic? Czy mowa o bawełnianych majtkach?

Oznacza nago. Tak, nago.

Światła włączone czy wyłączone? Delikatnie przydymione.

Ulubione danie? Lubię przyrządzać irlandzki gulasz.

Miasto marzeń? Marrakesz.

Sprawdź też koniecznie, co o kobietach i związkach powiedział nam Piotr Stramowski.

WH 06/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij