4 gadżety dla zabieganych mam [sprzęt miesiąca]

Wielozadaniowość to pierwsze, co każda mama może sobie dopisać do CV. Są produkty, które nam to ułatwiają. I to w dobrym stylu.

Producent
Wózek Thule Sleek

Ekspertka - Joanna Dudzińska

Redaktor Women's Health i Runner's World sprawdza dla Was wszystkie fit trendy.

1. Wózek Thule Sleek

Dzieci potrafią wiele zmienić w życiu mam, ale są rzeczy, których zmieniać nie muszą. Na przykład naszego aktywnego miejskiego stylu życia. Jeżeli nie lubisz siedzieć w miejscu i nawet z dziećmi planujesz ruszać dalej niż na najbliższy plac zabaw, to przyda Ci się wózek, który nie zna ograniczeń. Thule Sleek pozwala wozić dziecko lub dzieci (w wielu konfiguracjach z gondolami i siedziskami), mieści się w windzie czy w sklepowej alejce, a stelaż wielkości pojedynczego wózka składa się jednym ruchem. I do tego ma modny skandynawski design.

Thule Sleek (cena: 3619 zł, thule.com)

ZOBACZ TEŻ: Thule Sleek, czyli wózek w wielkim mieście [TEST]

2. Laktator Elvie

Dyskretny, cichy, bez kabli – świat mam karmiących czeka rewolucja. Wsuwa się go do stanika i on robi swoje, a mama może robić swoje.

elvie.com, 279 $

3. Skip Hop plecak 2w1

Torby na dziecięce szpargały nie muszą być pstrokate. Z tą możesz śmiało iść na spotkanie służbowe, a niosąc dziecko na rękach, zamienić w plecak.

scandinavianbaby.pl, 499 zł

4. Tunika Francis & Henry

Doskonała na co dzień (nie tylko w ciąży) i jako koszula do karmienia (bez żadnych guzików). Luksusowo komfortowa tkanina.

francisandhenry.com, 64 €

ZOBACZ TEŻ: Trening z dzieckiem [5 ćwiczeń]

Zobacz również:
REKLAMA