[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

3 sposoby na zdrowie wg Gwyneth Paltrow

Poszukujesz sprawdzonego leku na ból gardła? Męczy Cię bezsenność i chciałabyś poznać skuteczny sposób na dobry sen? Twoje samopoczucie ostatnio się pogorszyło? Zobacz, jak z tymi problemami radzi sobie Gwyneth Paltrow. Gwiazda podzieliła się z nami tajemnicą swojej świetnej formy.

Gwyneth Paltrow fot. shutterstock.com

Niektóre aktorki z Hollywood nie mogą żyć bez fryzjera, który nieustannie dba o ich włosy. Inne – stylistki polującej na całym świecie na najlepsze kreacje. Gwyneth nie może sobie dać rady bez... osteopaty.

„Na początku nie wiedziałam, czym zajmują się osteopaci... Szczerze mówiąc, do teraz tego nie wiem – mówi z rozbrajającą szczerością Paltrow. – Vicky Vlachonis patrzy na ciało całościowo. Zaleca akupunkturę, masaże oraz stawianie baniek”. Co ciekawe, ta ostatnia forma leczenia, z którą często stykały się nasze babki, jest w Stanach Zjednoczonych praktycznie nieznana.

REKLAMA

Może dlatego, że niektórzy jej działanie przypisują raczej efektowi placebo niż rzeczywistym właściwościom zdrowotnym. Niemniej jednak aktorka trafiła do doktor Vlachonis, gdy miała urodzić swoje pierwsze dziecko. „Byłam strasznie obolała, a ona mi pomogła”. Oto kilka innych spraw, z którymi lekarka potrafiła się uporać.

Ból gardła przed ważnym wystąpieniem

Po pierwsze, musisz się zorientować, co jest przyczyną bólu. Złapałaś przeziębienie czy może jesteś zdenerwowana i boisz się występować? Fizyczne dolegliwości wyleczysz za pomocą herbaty z lebiody pospolitej (oregano), słodzonej miodem manuka (wiemy, jest drogi, ale gwiazdy Hollywood takimi rzeczami się nie przejmują).

Ból ma podłoże psychologiczne? Stań przed lustrem i powiedz: „Jesteś bezpieczna, dasz sobie radę, masz wszystkie niezbędne narzędzia, żeby Ci się udało”.

Dobry sen przez całą noc

Rozwiązaniem jest masaż. Najlepiej masaż stóp. Szczególnie warto uciskać punkt, w którym duży palec łączy się z drugim. 

Słabe samopoczucie

Rozpocznij dzień od ciepłej wody z cytryną, a zakończ ciepłą kąpielą z olejkami z rozmarynu i lawendy. Poza tym unikaj cukrów, pszenicy oraz nabiału. To powinno pomóc.

Więcej o życiu Gwyneth Paltrow przeczytasz tutaj.

WH 07-08/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij