10 par, które poznały się na planie filmowym

I wszystkie są ze sobą po dziś dzień.

pary z planu fot. Shutterstock.com

Nie jest tajemnicą, że chemia, która tworzy się między aktorami na planie filmowym bardzo często przenosi się do ich życia prywatnego. Równie często kończy się burzliwym i głośnym rozstaniem. Jest jednak w tym celebryckim świecie elitarna garstka par, które wytrwale trwają w szczęśliwych związkach i sprawiają, że jesteśmy skłonni uwierzyć w to, że hollywoodzkie szczęśliwe zakończenia naprawdę istnieją.

ZOBACZ: Anita Werner – Jeżeli coś robię, angażuję się na 100%. Nigdy nie odpuszczam

pary z planufot. Shutterstock.com

1. Kit Harington i Rose Leslie

Gdzie się poznali? Na planie serialu Gra o Tron (2011-2019)

Para po raz pierwszy spotkała się na planie serialu HBO w 2012 roku. Romans Jona Snowa i Ygritte szybko przeistoczył się prawdziwe uczucie, które splotło drogi aktorów w życiu prywatnym. Serial się skończył, a ich miłość nadal kwitnie. Para w 2018 roku wzięła ślub, a w na początku 2021 zostali rodzicami.

pary z planufot. Shutterstock.com

2. Ginnifer Goodwin i Josh Dallas

Gdzie się poznali? Na planie serialu Dawno, dawno temu (2011-2018)

Baśniowa produkcja połączyła parę w roku 2011, a już 3 lata później doprowadziła ich na ślubny kobierzec. Mimo, że serial zakończył się w roku 2018, para ma dwójkę dzieci i nadal wiedzie wspólne życie. I żyli długo i szczęśliwie.

pary z planufot. Shutterstock.com

3. Warren Beatty i Annette Bening

Gdzie się poznali? Na planie filmu Bugsy (1991)

To prawdziwi weterani wśród filmowych par, które miłość dopadła także poza planem. W 1991 Warren był jednym z najbardziej pożądanych kawalerów w Hollywood. Kiedy poznał Annette, wszystko się zmieniło. Beatty odczekał do zakończenia zdjęć, aby zaprosić ją na randkę. Ponoć aktorka miała na początku pewne wątpliwości, ale ostatecznie się zgodziła. Po niemal 30-letnim stażu wnioskujemy, że podjęła dobrą decyzję. Para ma czworo dzieci.

pary z planufot. Shutterstock.com

4. Ashton Kutcher i Mila Kunis

Gdzie się poznali? Na planie serialu Różowe lata 70. (1998-2006)

Wiedzieliście, że pierwszym pocałunkiem Mili Kunis był ten z Ashtonem, który mogliśmy obserwować w serialu. Gdy aktorzy spotkali się po raz pierwszy, Kutcher miał 19 lat, a Kunis 14. I mimo, że zaiskrzyło między nimi jeszcze na planie, para zaczęła się spotykać dopiero 6 lat po zakończeniu serialu, w roku 2012. Pobrali się w 2015 i mają dwójkę dzieci.

SPRAWDŹ: 4 rzeczy, które Jennifer Aniston robi po wstaniu z łóżka

pary z planufot. Shutterstock.com

5. Jennifer Lopez i Ben Affleck

Gdzie się poznali? Na planie filmu Gigli (2001)

Od kilku tygodni media plotkarskie żyją wielkim powrotem Bennifer. Para po raz pierwszy związała się po tym, jak poznali się podczas kręcenia kasowej klapy w 2001 roku. Ben i J.Lo byli nawet zaręczeni, ale rozstali się w 2003 na 4 dni przed ślubem. W lipcu br. para potwierdziła, że znów się spotykają. Cóż, jak widać, stara miłość nie rdzewieje.

pary z planufot. Shutterstock.com

6. Blake Lively i Ryan Reynolds

Gdzie się poznali? Na planie filmu Zielona Latarnia (2010)

W trakcie kręcenia filmu Zielona Latarnia Ryan Reynolds był w związku małżeńskim ze Scarlett Johansson. To nie przeszkodziło mu wplątać się w romans z uroczą Blake Lively – oczywiście nieoficjalnie. Aktor rozwiódł się z Johansson w 2011 i wtedy ogłosił związek z Lively. Para pobrała się w 2012 i ma dwójkę dzieci.

pary z planufot. Shutterstock.com

7. Daniel Craig i Rachel Weisz

Gdzie się poznali? Na planie filmu Dream House (2011)

Dla porządku: w rzeczywistości para znała się (a nawet przyjaźniła) już wcześniej. Oboje byli w związkach – Rachel z reżyserem Darrenem Aronofsky, a Craig ze szkocką aktorką Fioną Loudon. Oboje mają z tychże związków potomstwo. Para pobrała się w 2011 roku w Nowym Yorku, a w 2018 powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko.

pary z planufot. Shutterstock.com

8. Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr.

Gdzie się poznali? Na planie filmu Scooby Doo (1997)

Aktorzy odgrywający role Freda i Daphne w filmowej adaptacji jednego z najpopularniejszych seriali dla nastolatków z lat 90. zaczęli spotykać się w 2000 roku. Para pobrała się w 2002 roku, krótko po premierze filmu. Dziś nadal tworzą szczęśliwe małżeństwo i mają dwójkę dzieci. 

pary z planufot. Shutterstock.com

9. Penélope Cruz i Javier Bardem

Gdzie się poznali? Na planie filmu Vicky Cristina Barcelona (1991)

A właściwie podczas kręcenia filmu Jamón Jamón, w którym Cruz zadebiutowała jako aktorka. Od pierwszego spotkania do wyklucia uczucia minęło sporo czasu. Miłość połączyła ich na planie filmu Vicky Cristina Barcelona w 2007. Aktorzy pobrali się po cichu w 2010 roku na Bahamach i do dziś prywatnie trzymają się z dala od świateł reflektorów.

10. Ryan Gosling i Eva Mendes

Gdzie się poznali? Na planie filmu Drugie oblicze (2012)

Gosling i Mendes zaczęli spotykać się we wrześniu 2011 roku. Oboje bardzo dbają o swoją prywatność, dlatego nie jest pewne, czy para jest małżeństwem. Plotki, które krążą w internecie od 2011 roku nigdy nie zostały potwierdzone. Wiadomo za to, że mają dwie córki.

ZOBACZ TEŻ: Jessica Alba - Pozwoliłam sobie nie zawsze mieć na wszystko natychmiastową odpowiedź

Zobacz również:
REKLAMA