10 najpopularniejszych zdjęć na Instagramie w 2016 r.

Pora na podsumowania mijającego roku. Ciekawość to nasze drugie imię, dlatego postanowiłyśmy sprawdzić, kto w 2016 roku święcił triumfy na Instagramie. Oto lista 10 zdjęć, które zgarnęły najwięcej polubień.

najpopularniejsze zdjęcia na instagramie 2016 r, Cristiano Ronaldo, Selena Gomez, Instagram
Dziesięć najpopularniejszych zdjęć 2016 r.

Instagram to po Facebooku najpopularniejszy serwis społecznościowy. Z dnia na dzień przybywa nowych użytkowników, którzy dzielą się ze światem swoimi zdjęciami. Celebryci i zwykli ludzie fotografują swoje codzienne życie, pokazują, co jedzą, jak spędzają wakacje i jak wyglądają bez makijażu.

REKLAMA

Profile niektórych gwiazd popkultury śledzone są przez miliony osób na świecie. Selena Gomez – amerykańska piosenkarka, znana z telewizyjnych produkcji oraz związku z inną megagwiazdą Justinem Bieberem obserwowana jest przez ponad 105 milionów osób!

Z kolei Cristiano Ronaldo najlepszy piłkarz świata, występujący często na pozycji skrzydłowego w hiszpańskim klubie Real Madryt i strzelający liczne bramki dla reprezentacji Portugalii obserwowany jest już przez ponad 85 milionów ludzi.

I to właśnie zdjęcia tej dwójki znalazły się wśród najpopularniejszych zdjęć na Instagramie w 206 roku. Żadna inna gwiazda polityki, sportu, kina czy muzyki nie może im się równać. Selena i Cristiano bezapelacyjnie zasłużyli na miano królewskiej pary Instagrama.

Zobacz, jak wygląda lista 10 najpopularniejszych w 2016 roku zdjęć na Instagramie.

Można się denerwować na hipsterów fotografujących swoje wegańskie dania, można ze złością patrzeć na nastolatki wysuwające kacze dziubki do selfiaków, które potem publikują na swoich profilach, ale można też przestać się zżymać i potraktować Instagram jako niekończące się źródło inspiracji. Nie jesteś do końca przekonana? W takim razie sprawdź najciekawsze profile, które dla Ciebie odkryliśmy w zeszłym roku.

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

1. To najpopularniejsze zdjęcie 2016 r. Opublikowana pół roku temu fotka z reklamy Coca-Coli zebrała 6 mln polubień i zapewniła Selenie Gomez tytuł królowej Instagrama.

Zobacz również:
Wzmocnij całe ciało i popraw wytrzymałość, ćwicząc na zaledwie 2 metrach kwadratowych. Poczuj zew natury!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA