[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

10 najpopularniejszych zdjęć na Instagramie w 2016 r.

Pora na podsumowania mijającego roku. Ciekawość to nasze drugie imię, dlatego postanowiłyśmy sprawdzić, kto w 2016 roku święcił triumfy na Instagramie. Oto lista 10 zdjęć, które zgarnęły najwięcej polubień.

najpopularniejsze zdjęcia na instagramie 2016 r, Cristiano Ronaldo, Selena Gomez, Instagram Dziesięć najpopularniejszych zdjęć 2016 r.

Instagram to po Facebooku najpopularniejszy serwis społecznościowy. Z dnia na dzień przybywa nowych użytkowników, którzy dzielą się ze światem swoimi zdjęciami. Celebryci i zwykli ludzie fotografują swoje codzienne życie, pokazują, co jedzą, jak spędzają wakacje i jak wyglądają bez makijażu.

Profile niektórych gwiazd popkultury śledzone są przez miliony osób na świecie. Selena Gomez – amerykańska piosenkarka, znana z telewizyjnych produkcji oraz związku z inną megagwiazdą Justinem Bieberem obserwowana jest przez ponad 105 milionów osób!

Z kolei Cristiano Ronaldo najlepszy piłkarz świata, występujący często na pozycji skrzydłowego w hiszpańskim klubie Real Madryt i strzelający liczne bramki dla reprezentacji Portugalii obserwowany jest już przez ponad 85 milionów ludzi.

I to właśnie zdjęcia tej dwójki znalazły się wśród najpopularniejszych zdjęć na Instagramie w 206 roku. Żadna inna gwiazda polityki, sportu, kina czy muzyki nie może im się równać. Selena i Cristiano bezapelacyjnie zasłużyli na miano królewskiej pary Instagrama.

Zobacz, jak wygląda lista 10 najpopularniejszych w 2016 roku zdjęć na Instagramie.

Można się denerwować na hipsterów fotografujących swoje wegańskie dania, można ze złością patrzeć na nastolatki wysuwające kacze dziubki do selfiaków, które potem publikują na swoich profilach, ale można też przestać się zżymać i potraktować Instagram jako niekończące się źródło inspiracji. Nie jesteś do końca przekonana? W takim razie sprawdź najciekawsze profile, które dla Ciebie odkryliśmy w zeszłym roku.

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

1. To najpopularniejsze zdjęcie 2016 r. Opublikowana pół roku temu fotka z reklamy Coca-Coli zebrała 6 mln polubień i zapewniła Selenie Gomez tytuł królowej Instagrama.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij