Cieszymy się, że chcesz na swoim przykładzie pokazać innym Czytelniczkom WH, że ze zbędnymi kilogramami można wygrać, zmobilizować je do odchudzania i doradzić im, jak tego dokonać.

Aby wysłać swoje zgłoszenie do Klubu Bez Balastu WH, wypełnij poniższy formularz. We wszystkich polach koniecznie podaj dokładne dane - pozwoli nam to szybko zapoznać się z Twoją historią walki ze zbędnymi kilogramami oraz skontaktować się z Tobą, jeśli zdecydujemy się przedstawić ją na łamach Women's Health (niestety, nie mamy możliwości publikacji wszystkich - wybierzemy najciekawsze przypadki).

Uwaga! Pod uwagę będą brane wyłącznie zgłoszenia tych Czytelniczek, które w momencie wysyłania formularza mają ukończone 18 lat.

Wszystkie pola zaznaczone gwiazdką powinny zostać wypełnione. Jeśli uznasz, że któregoś z nich nie musisz wypełniać, wpisz w danym polu "nie dotyczy".

Twoje dane

Imię*:
Nazwisko*:
Miejscowość*:
Adres e-mail:
Numer telefonu:
Data urodzenia:
Masa ciała przed (w kilogramach):
Masa ciała obecnie (w kilogramach):
Wzrost (w centymetrach):
Początek walki z nadwagą:

Twoja historia

Dlaczego utyłaś?*
Kiedy i dlaczego zdecydowałaś się rozpocząć walkę z nadwagą?*
Opisz początki swojej walki z nadwagą: jakie miałaś problemy, jak je rozwiązałaś itd.*
Jakie zmiany wprowadziłaś w swojej diecie?*
Jeśli zaczęłaś ćwiczyć, jak wyglądał Twój trening?*
Co zyskałaś dzięki zrzuceniu zbędnych kilogramów?*

Twoje zdjęcia przed i obecnie

(dopuszczalny format: jpeg, jpg, png, gif, maksymalny rozmiar pliku: 4 MB)

Zdjęcie przed 1*

Zdjęcie przed 2

Zdjęcie obecnie 1*

Zdjęcie obecnie 2
Wypełniając formularz zgłoszeniowy do "Klubu bez balastu WH", zgadzam się na przetwarzanie zawartych w nim moich danych osobowych przez Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 7 w celu prawidłowej realizacji procesu gromadzenia materiałów do rubryki "Klub bez balastu WH". Dane osobowe będą chronione i przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).*
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 7 w celach marketingowych, w tym na udostępnianie danych w tym samym celu innym administratorom danych. Zgadzam sie na otrzymywanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)*
Wyślij kopię wypełnionego formularza na mój adres e-mailowy
Wstąp do klubu bez balastu