[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Test WH: Twoja biurowa osobowość a sukces w pracy

Ludzie identyfikują nas na podstawie kilku kluczowych cech. Chcesz się dowiedzieć, jak postrzegają Cię współpracownicy? By odnieść sukces w pracy i dostać upragniony awans, wykorzystaj swój spójny i konsekwentny wizerunek.

fot. Olga Zakharova 2014/womenshealth.com fot. Olga Zakharova 2014/womenshealth.com

Nie lubimy stereotypów, ale trzeba się pogodzić z tym, że funkcjonują i ułatwiają ludziom porządkowanie świata. Ważne, żeby mieć świadomość, jak jesteś oceniana i zrobić z tego najlepszy użytek. Test na następnej stronie pomoże Ci ustalić swój typ, swoje mocne i słabe strony oraz strategię, dzięki której popchniesz do przodu swoją karierę.

„Każda firma potrzebuje różnych pracowników, nie tylko tych najlepiej wykształconych i doświadczonych” - podkreśla doradca do spraw kariery Magdalena Ściepko. Możesz mieć mniejsze kompetencje, ale za to być świetna w kontaktach z klientami, albo dobrze radzisz sobie w grupie, co cementuje zespół. Zobacz, jak przejąć kontrolę nad własnym wizerunkiem i uczynić z niego motor napędowy swojej kariery.

REKLAMA

Poznaj swoje korporacyjne ID

Zaznacz odpowiedzi, które najlepiej oddają Twoje zachowanie w pracy. Najwięcej zakreślonych liter określa Twój typ.

Rozpocznij QUIZ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij