[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Kolorowanki dla dorosłych pomogą w nauce? [ciekawostki o mózgu WH]

Czy kolorowanie ma jakiś wpływ na pracę mózgu, pamięć i koncentrację? Jaka jest maksymalna wysokość obcasów wg biurowego savoir-vivre'u? Dlaczego warto posiedzieć w ciszy i na jaką stronę zajrzeć, by za darmo zdobyć wiedzę od najlepszych specjalistów? Odpowiedzi a te pytania znaleźli nasi redaktorzy.

kolorowanki dla dorosłych odstresowują

Pomaluj swój świat, czyli o kolorowankach dla dorosłych słów kilka

Kolorowanki dla dorosłych szturmem podbijają rynek wydawniczy. Okazuje się bowiem, że mechaniczne, płynne ruchy, które nie wymagają od Ciebie dużego wysiłku, sprawiają, że Twój mózg się odpręża, a Ty ładujesz baterie na kolejne zadanie. Kolorowanie pomoże Ci też lepiej zapamiętywać nowe informacje. Nie wierzysz? To łap za mazaki i bierz się za mandalę.

REKLAMA

REKLAMA

fot. StockLite 2014/shutterstock.com fot. StockLite 2014/shutterstock.com

Ani mru-mru

Dzieciaki na podwórku od rana wrzeszczą, na ulicy warkot silników, a w pracy ciągle kocioł – w głośnych czasach przyszło nam żyć, nie ma co. Wg danych CBOS aż 71% z nas skarży się na uciążliwy hałas. Twój mózg też ma dość tej wrzawy, dlatego postaraj się wygospodarować codziennie chociaż chwilę bez TV, radia i rozmów. Tylko cisza, Ty i czas.

Warto, bo niemieccy naukowcy udowodnili, że 2 godziny ciszy dziennie prowadzą do rozwoju nowych komórek w hipokampie – części mózgu, która odpowiada m.in. z proces uczenia się.

REKLAMA

TED www.ted.com

Nauka 24/7

Bez wychodzenia z domu, leżąc w dresiku na kanapie, możesz oglądać wykłady prowadzone przez światowej sławy specjalistów: naukowców, biznesmenów i artystów. Na liście 20 najpopularniejszych prezentacji TED znalazła się np. Elizabeth Gilbert, autorka bestselleru „Jedz, módl się, kochaj”, która wyjaśnia, dlaczego w każdym z nas drzemie ukryty geniusz.

Wejdź na stronę www.ted.com i odpal jeden z ponad 2200 dostępnych filmików (większość z tłumaczeniem) lub zajrzyj do naszej listy Top 10 najlepszych prezentacji TED.

REKLAMA

REKLAMA

szpilki fot. shutterstock.com

Jakie obcasy do pracy

7– wg klasycznych zasad dress code'u to maksymalna wysokość obcasów, w jakich powinnaś chodzić do pracy. Uwaga: jeśli na co dzień masz kontakt z klientami, baletki też odpadają. Sorry!

WH 11/2016

Produkty z kategorii: rajstopy znajdziesz w sekcji WH Zakupy: rajstopy kryjące

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij