[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Women's Health

  • Kariera

  • Chorobliwe odkładanie spraw na później. Sprawdź, jak sobie z tym poradzić [TEST]

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Chorobliwe odkładanie spraw na później. Sprawdź, jak sobie z tym poradzić [TEST]

Jeżeli jesteś osobą, która zanim zabierze się do pracy musi jeszcze zrobić quiz internetowy, aby zobaczyć, jakim jest typem pizzy,to musisz wiedzieć, że odwlekanie wszystkiego na później jest tak samo groźne dla zdrowia, jak palenie. Dowiedz się, czy przypadkiem Twoje niewinne nawyki nie są niebezpieczne dla zdrowia.

fot.shutterstock.com

Pozornie wydawać Ci się może, że powtarzanie: zaraz, zaraz chyba się nie pali, zrobię to później, jeszcze zdążę - to nic wielkiego. Jednak nic bardziej mylnego! Jeśli jest to Twoja dominująca cecha, powinnaś poważnie zastanowić się nad skończeniem z tym ciągłym odkładaniem spraw na później. Tym bardziej, że badacze udowodnili, że nagminna prokastrynacja jest tak samo szkodliwa dla zdrowia jak palenie papierosów!

Proponujemy Ci test, który da Ci odpowiedź, czy masz się czym martwić.

REKLAMA
Rozpocznij TEST

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij