[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

5 kroków do zadowolenia z pracy, czyli koniec z narzekaniem

Pokażemy Ci, jak w 5 prostych krokach pokochać swoją pracę. Tak niewiele wystarczy, żeby poczuć radość z tego, co robisz. Zobacz, jak osiągnąć sukces i zadowolenie z pracy.

zadowolenie z pracy fot. shutterstock.com

Poczuj radość z działania w 5 krokach:

1. Przygotuj się do nowych obowiązków

Jeśli będziesz szykowała się do zmiany swoich dotychczasowych obowiązków w pracy, przygotuj listę rozwiązań, które chciałabyś wdrożyć. Nie mów szefowi wyłącznie o problemach – to nie pomoże.

REKLAMA

2. Skup się na mocnych stronach

Pamiętaj, że praca oparta na Twoich mocnych stronach przyniesie Ci najwięcej radości i będzie najbardziej efektywna dla firmy. Przestań koncentrować się na kompensowaniu niedoskonałości.

3. Integruj się ze współpracownikami

Sposób, w jaki traktujesz współpracowników, wpływa również na Twoje samopoczucie. Zamiast wyrzucać sobie wzajemnie braki, zróbcie coś razem po pracy. Zaczniecie być dla siebie bardziej wyrozumiali.

4. Powiedz, co Ci nie pasuje

Jeśli czujesz, że współpraca na dotychczasowych zasadach jest dla Ciebie nie do zniesienia, powiedz o tym jasno (i uprzejmie!) przełożonym. Albo znajdziecie rozwiązanie, albo rozstaniecie się w pokoju.

5. I na koniec: pamiętaj, że...

Gdy robisz to, co kochasz, i to, w co wierzysz, włożysz zdecydowanie więcej wysiłku w działanie. I co zaskakujące – przyjdzie Ci to znacznie łatwiej. Dlatego odważnie idź po swoje. Powodzenia!

Nie warto odbębniać dnia roboczego i traktować swojej pracy jako zło konieczne. Dlaczego? Chociażby dlatego, że w pracy spędzamy często więcej czasu niż z naszymi bliskimi. Naukowcy twierdzą, że najbardziej zadowolenie z pracy są osoby, które widzą niej sens. Jak go dostrzec? Przeczytaj.

WH 04/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij