Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Zgłoś się do akcji #jestemfit!

Prowadzisz zdrowy i aktywny styl życia? Fantastycznie! Opowiedz nam trochę o sobie i przyślij swoje aktualne zdjęcia całej sylwetki. Najciekawsze historie naszych Czytelniczek przedstawimy na łamach Women's Health w specjalnej rubryce #jestemfit!

Nie szukamy zwykłych zawodowych modelek. Postanowiliśmy zastąpić je naszymi niezwykłymi Czytelniczkami! Szukamy prawdziwych dziewczyn z krwi i kości. Cieszymy się, że chcesz na swoim przykładzie pokazać innym Czytelniczkom WH, że w codziennym życiu można znaleźć czas na różne aktywne pasje, a rozmiar nie ma znaczenia, liczy się zdrowie.

Aby wysłać swoje zgłoszenie do rubryki #jestemfit, wypełnij poniższy formularz. We wszystkich polach koniecznie podaj dokładne dane - pozwoli nam to szybko zapoznać się z Twoją historią oraz skontaktować się z Tobą, gdy zdecydujemy się pokazać Cię na łamach Women's Health (niestety, nie mamy możliwości publikacji wszystkich - wybierzemy najciekawsze zgłoszenia).

Uwaga! Pod uwagę będą brane wyłącznie zgłoszenia tych Czytelniczek, które w momencie wysyłania formularza mają ukończone 18 lat.

Wszystkie pola zaznaczone gwiazdką powinny zostać wypełnione. Jeśli uznasz, że któregoś z nich nie musisz wypełniać, wpisz w danym polu "nie dotyczy".

Twoje dane

Twoja historia

Twoje zdjęcia

Dopuszczalny format pliku JPG, PNG, GIF, BMP. Rozmiar pliku nie powinien przekroczyć 3MB.

Mając na względzie Zgłoszenie do udziału w akcji "#jestemfit" (dalej jako "Akcja"), organizowanym przez Motor-Presse Polska sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław, KRS 151026, REGON 932947360, NIP 899-00-26-326 (dalej jako „Organizator) niniejszym oświadczam: