[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil blackdress

zgłoś
    Jak nie jeść słodyczy: 6 niecodziennych sposobów
    ja po prostu przestałam kupować słodycze. jedyna słodycz w tym momencie jaką "jadam", to cukier trzcinowy w kawie. ale i tak planuje przerzucić się na stevię albo ksylitol
    blackdress, 2016-08-23 13:33:37
    zgłoś
    Jak pokonać ból głowy bez tabletek?
    jeśli to zwykły ból głowy a nie migrena to czasem wystarczy, że wypije kawę, ale na odwrót - położę się spać na krótka drzemkę, jeśli to migrena to już bez farmakologii nie da rady
    blackdress, 2016-08-23 13:37:03
    zgłoś
    Sposoby na kaca: co się dzieje, gdy zabalujesz
    trelemorele, bardzo dobry cytat! Ja na kaca polecam dużą ilość gorzkiej herbaty z cytryną albo tłusty rosół, a w ciągu dnia najlepiej pracować fizycznie, od razu przechodzi :)
    blackdress, 2016-08-23 13:38:43
    zgłoś
    Kiedy zajść w ciążę: czy jesteś gotowa na dziecko?
    mnie moja mama urodziła mając 29 lat, moją najmłodszą siostrę - 34. Wiadomo, że najlepiej to tak MAKSYMALNIE do 35 roku zycia, ale to kwestia indywidualna kobiety. Po prostu trzeba być już gotową i wtedy się wie, że to ten moment
    blackdress, 2016-08-23 13:41:47
    zgłoś
    Jogurt naturalny: ile jeść, by nie przesadzić?
    czyli, że co, że naprawdę jogurt naturalny można "przedawkować"? a co z jego super właściwościami na obniżanie ciśnienia? Tutaj http://www.biomedical.pl/zdrowie/jogurt-pomaga-obnizyc-cisnienie-krwi-a12947.html pisali, że jest super i w ogóle wielki zachwyt nad jogurtami i kefirami, bo probiotyk itd, a teraz wychodzi na to, że wcale nie są takie dobre? Już sama nie wiem w co wierzyć
    blackdress, 2016-08-25 10:10:45
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij