[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil agnieszka_no

 • avatar
  zgłoś
  Lista skutecznych suplementów i aplikacje przypominające o okresie [ciekawostki zdrowotne]
  Z aplikacji na telefon używam period calendar, już od ponad 2 lat, świetnie się u mnie sprawdza. Witaminę D stosuję tylko od października do końca marca. Stałym suplementem jest też u mnie magnez. W tym roku brałam też suplement na odporność firmy humavit i ustrzegłam się przed grypą, mimo że wszyscy inni chorowali. Do tego prowadzę zdrowy tryb życia, więc to wszystko ma wpływ na moje samopoczucie.
  agnieszka_no, 2017-04-18 14:49:20
 • avatar
  zgłoś
  Jak jeść mniej w pracy [6 patentów od naukowców]
  Ja znalazłam swój sposób na podjadanie. Biorę suplement diety humavit z wyciągiem z garcinii kambodżańskiej, która ogranicza łaknienie. Dzięki temu po posiłku czuję się pojedzona, nie jem dużych porcji, bo szybciej zaspokajam głód. Oczywiście trzeba też mieć dobrą dietę, zbilansowaną tak, żeby nie odczuwać głodu, do tego częste posiłki, ale mniejsze porcje. Słodyczy staram się nie jeść i nie mieć w pracy, jeżeli najdzie mnie ochota na coś słodkiego (a jestem w domu) to staram się sama robić jakieś batoniki z bakaliami i orzechami. Albo po prostu sięgam po owoce - świeże lub suszone.
  agnieszka_no, 2017-05-17 10:40:05
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij