REKLAMA

Profil Rob76

 • avatar
  zgłoś
  Czy warto biegać w smogu?
  Popieramy inicjatywę. Na każdej siłowni powinien znajdować się oczyszczacz powietrza oraz czujnik smogu, który by weryfikował stan powietrza w środku. W naszym sklepie internetowym: https://czujniki-smogu.pl/ mogą Państwo znaleźć przenośne czujniki smogu mierzące PM2.5 i PM10 oraz oczyszczacze powietrza firmy Winix. Szeroki wybór produktów starannie wyselekcjonowanych pozwoli Państwu zabezpieczyć się w domu przed wdychaniem smogu. Na naszym blogu można znaleźć profesjonalne artykuły: Jak wybrać oczyszczacz powietrza: https://czujniki-smogu.pl/oczyszczacze-powietrza-praktyczne-porady-odnosnie-wyboru-oraz-prawidlowa-eksploatacja/ Jak dobrać i pielęgnować rośliny antysmogowe do naszego mieszkania: https://czujniki-smogu.pl/rosliny-antysmogowe-naturalne-oczyszczacze-powietrza-w-domu/ oraz wiele innych ciekawych porad pro-zdrowotnych, filmy edukacyjne o smogu oraz piosenki -:)
  Rob76, 2018-02-07 15:32:08
 • avatar
  zgłoś
  Smog - jak go zwalczyć? Nowy sposób od naukowców.
  To i my dorzucimy parę porad od siebie. Możecie przeczytać na naszym blogu profesjonalne artykuły: Jak dobrać i pielęgnować rośliny antysmogowe do naszego mieszkania: https://czujniki-smogu.pl/rosliny-antysmogowe-naturalne-oczyszczacze-powietrza-w-domu/ Jak wybrać oczyszczacz powietrza: https://czujniki-smogu.pl/oczyszczacze-powietrza-praktyczne-porady-odnosnie-wyboru-oraz-prawidlowa-eksploatacja/ W naszym sklepie internetowym: https://czujniki-smogu.pl/ mogą Państwo znaleźć przenośne czujniki smogu mierzące PM2.5 i PM10 oraz oczyszczacze powietrza firmy Winix. Szeroki wybór produktów starannie wyselekcjonowanych pozwoli Państwu zabezpieczyć się w domu przed wdychaniem smogu.
  Rob76, 2018-02-07 15:36:24
 • avatar
  zgłoś
  Smog – wpływ zanieczyszczonego powietrza na zdrowie
  Jak dobrać i pielęgnować rośliny antysmogowe do naszego mieszkania: https://czujniki-smogu.pl/rosliny-antysmogowe-naturalne-oczyszczacze-powietrza-w-domu/ Pełna ochrona przed smogiem - zapraszamy do naszego sklepu: www.czujniki-smogu.pl
  Rob76, 2018-02-07 15:38:30
 • avatar
  zgłoś
  9 superfoods na piękną cerę
  Przede wszystkim starać się wybierać rejony w Polsce, które nie są objęte smogiem lub zanieczyszczenie powietrza nie jest duże, ponieważ wszędzie tam gdzie jest duże zanieczyszczenie powietrza zimą to wszystko to wnika w glebę. Na razie nikt nie prowadzi badań na ten temat, bo powietrzem nie ma się kto zająć. Nie chcesz czekać z założonymi rękami jak się coś poprawi ? Zajrzyj do naszego sklepu i na nasz blog z poradami. www.czujniki-smogu.pl Koniecznie pomyśl o oczyszczaczu do domu, gdzie najwięcej przebywasz. Smog wpływa na wszystko, na cerę również!
  Rob76, 2018-02-07 15:42:42
REKLAMA