REKLAMA

Forum - Odżywianie

Dyskusja do tematu: Dieta pudełkowa: czy catering dietetyczny się opłaca?

Forrest Gump mawiał, że życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, co Ci się trafi. Nie chcemy, by podobnie było z dietą pudełkową, czyli coraz popularniejszym cateringiem dietetycznym. Sprawdź, na co się piszesz i czy warto wydać na to pieniądze. na wynos.

Przejdź do artykułu
    przez ~Angela991,
    2017-01-11 14:15:59

Według mnie się opłaca, bo mam z nią same dobre wspomnienia :P Jakby ktoś z Warszawy chciał, to ja mogę od siebie polecić mrrollo.pl . Współpracowałam z nimi przez jakiś czas jak byłam w Warszawie i świetni są, pełen profesjonalizm :)

przez ~Angela991,
    2017-01-11 14:21:01

Według mnie się opłaca, bo mam z nią same dobre wspomnienia :P Jakby ktoś z Warszawy chciał, to ja mogę od siebie polecić mrrollo.pl . Współpracowałam z nimi przez jakiś czas jak byłam w Warszawie i świetni są, pełen profesjonalizm :)

przez ~Potwierdzam,
    2017-02-16 14:17:39

To prawda. Muszę przyznać, że firma mrrollo pokazuje od kilku lat najwyższy poziom cateringu dietetycznościowego :) sam mogę ich polecić

przez ~TooLongToo,
    2017-04-12 13:53:20

tak chwalicie i chwalicie, że aż chyba sama spróbuję jak ten catering dietetyczny działa bo wygląda zdecydowanie interesująco :D

przez ~TooLongToo,
    2017-04-12 13:58:21

tak chwalicie i chwalicie, że aż chyba sama spróbuję jak ten catering dietetyczny działa bo wygląda zdecydowanie interesująco :D

przez ~AnetaMłynarczyk,
    2017-05-22 11:51:35

Zgadzam sie z przedmowcami :-]

przez ~dominik,
    2017-06-07 13:32:32

To prawda, że dieta pudełkowa do tanich nie należy, ale jeżeli kogoś stać, a nie ma też za dużo czasu na gotowanie to nie widzę nic w tym złego. Sam korzystałem z diety w Przełom w Odżywianiu i powiem szczerze, że było to wygodne i dobre rozwiązanie. Niestety finansowo nie dałem rady. Jakbym mógł to bym wrócił do cateringu;)

przez ~JOANNA,
    2017-06-27 11:33:03

Ja korzystam od jakiegos czasu z cateringu dietetycznego z mrrollo pl i jestem bardzo zadowolona;) Bardzo wygodne dla mnie rozwiązanie;) Jedzonko świeże, zdrowe i zawsze pyszne!!!

przez ~Lola,
    2017-08-18 16:42:43

Dla mnie te kupie diety sa za drogie, tu pisze ile to kosztuje http://www.lafoto.pl/dieta-pudelkowa-na-czym-polega/ Bezsensowene lepiej samemu gotowac

przez ~Anielka25,
    2017-08-28 09:11:21

Kiedyś uważałam, ż enie warto, ale odkąd poznałam Dietific Kraków , to całkowicie zmieniłam zdanie i naprawdę dobrze się czuję korzystając z cateringu.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA