REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: 4 przepisy z książki

Do jedzenia warzyw i owoców nie trzeba czytelniczek WH przekonywać, za to zawsze warto utwierdzać się w mądrych przekonaniach – zielone jest de best!

Przejdź do artykułu
    przez ~Loli,
    2019-07-08 21:15:55

koktajle super ale troche duzo tych skladników :P ja daje troche mniej do mojego blendera nowego Philipiaka bo licze kalorie i ciezko tak to wszytko zwazyc i sobie pododawac :P max 5 składników :D ten najprostszy chyba najlepszy banan i jabłko :D tylko troche ma to tłuszczy a makro trzeba majwazniejsze

przez ~Aleksandra,
    2019-07-09 18:34:49

Szukam dobrego blendera . Gdzie go kupiłaś? Mój z sieciówki wysiadł. Niestety zaraz po gwarancji. Był to kolejny mój blender. Nie mam szczęścia do tego urządzenia.

przez ~Natalka,
    2019-07-13 16:47:05

super takie koktajle serio blender sie przydaje :D inwestycja na lata a tak pomaga w kuchni

przez ~Marta Kowalewska,
    2019-07-13 18:37:41

Witam! Aleksandra, blender Storm Philipiak Milano High Speed kupisz w jednym z naszych salonów stacjonarnych. Dostępny jest on także w naszym sklepie internetowym. Zapraszam na zakupy! Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

przez ~Anita,
    2019-07-16 08:14:11

Zielone u mnie to tylko cukinia, ogórek , sałata ,pietruszka. Nic innego zielonego nie toleruje. Do tego trochę jogurtu naturalnego , blender w ruch i sok gotowy na drugie śniadanie. W upały można dorzucić kilka kostek lodu. ale do tego potrzebny dobry blender np. philipiaka.

przez ~Karotka,
    2019-07-22 22:54:58

Kiedyś ze zgrozą patrzyłam na znajomych, którzy z uśmiechem na ustach popijali zielone smoothie...Ale do wszystkiego trzeba dorosnąć. I ja dojrzałam do odkrywania smaków. Zdecydowałam się na smoothie ze szpinaku i byłam zaskoczona. Mega pozytywnie. I teraz sobie eksperymentuję prawie codziennie :) Bardzo przydaje się dobry blender, sprawdzonej marki (w moim przypadku jest to Braun). Pozdrawiam

przez ~Róża,
    2019-07-24 10:29:05

Ja wszystkie wymienione składniki przepuszczam przez wyciskarkę wolnoobrotową. Taki sok jestem w stanie wypić . Były czasy kiedy próbowałam zrobić taki sok w sokowirówce , niestety rezultat był marny. Sporo produktu było do wyrzucenia . Dostałam w prezencie wolnoobrotówkę philipiaka i teraz mam sok i niemal zerowy odpad.

przez ~fela,
    2019-07-28 18:36:18

spoko te przepisy :D no ale do nich sprzety kuchenne potrzebne jak widze po komentarzach taka wyciskarka wolnoobrotowa to chyba nic taniego ? no ale zobacze moze mnie bedzie stac :P po wypłacie

przez ~daria,
    2019-08-12 18:31:24

Blender philipiak posiadam od pół roku. Pomaga przygotowywać soki, zupy kremy czy kruszyć lód. Cieszę się, że go kupiłam.

przez ~Nowa,
    2019-08-23 20:00:46

Ręczny czy kielichowy jest ten blender Philipiaka?

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA