[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Wybierz najlepszą metodę antykoncepcji dla siebie

Tabletki antykoncepcyjne, prezerwatywy, spirale… Metod skutecznej antykoncepcji jest wiele, dlatego warto zastanowić się nad tą najodpowiedniejszą. Sprawdzamy popularne metody zabezpieczania się przed niechcianą ciążą i dopasowujemy je do Twojego stylu życia.

Przejdź do artykułu
    przez ~najnowsza,
    2016-12-29 21:57:47

Dla każdej osoby inna antykoncepcja jest lepsza. Jednym pasuja spirale a innym wkładki. Ja po wielu próbach przyjmuje tabletki antykoncepcyjne. od kilku miesiecy przyjmuje Belare i w końcu mam spokój ze skutkami ubocznymi, a różnie bywało. Zasada jest taka, żeby znaleźć dobrego ginekologa, który na podstawie badan i wywiadu znajdzie odpowiednie tabletki.

przez ~Lokia,
    2017-12-12 23:06:35

Moim zdaniem tabletki jednak są najlepszą metodą. Szczególnie, jeśli są dobrze dobrane. Sama biorę Vibin mini, widzę, że mi służą, nie mam żadnych skutków ubocznych.

przez ~galaxa,
    2017-12-14 22:13:27

Ja mam tabletki elin, kiedyś brałam cilest, ale przestali je produkować. Elin ma identyczny skład, bardzo dobrze je toleruję.

przez ~Patrycja,
    2019-11-19 21:11:38

a może tak wypróbujcie diafragma caya jest skuteczna bez hormonów nie szkodzi organizmowi polecam ja stosuje u mnie sie sprawdza poleciła mi to znajoma

przez ~patka,
    2020-03-10 00:28:43

według mnie bardzo skuteczna metoda antykoncepcji to diafragma caya jet to błona dopochwowa która zapobiega dostawaniu sie nasienia, jest bezpieczna i łatwa w stosowaniu.

przez ~Cześć,
    2020-04-07 18:42:34

A dlaczego pominięto metody naturalnego planowania rodziny? Gdzie dziennikarska rzetelność?

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij