[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Sposoby na migrenę

Migrena to nie jest zwykły ból głowy. To choroba neurologiczna o nieustalonym do końca podłożu. Cierpią na nią dzieci i dorośli, mężczyźni i kobiety. Niestety, kobiety znacznie częściej. Naukowcy od dawna próbują odkryć przyczyny jej występowania i wydaje się, że są coraz bliżej rozwiązania zagadki.

Przejdź do artykułu
  • avatar zgłoś
    przez ~dercy lyne,
    2019-07-07 08:25:12

    NAJLEPSZA MIŁOŚĆ ONLINE SPELL CASTER, ABY UZYSKAĆ ​​SWÓJ EX LOVER, MĘŻCZYZNA, ŻONA, DZIEWCZYNA LUB POWRÓT CHŁOPA. DODAJ PODŁĄCZ, GDY ZNAJDUJE SIĘ: 2349083639501 Cześć wszystkim Jestem Darcy lyne i jestem tutaj, aby podzielić się wspaniałą pracą, którą dr Nosa dla mnie zrobił. Po 5 latach małżeństwa z moim mężem z dwójką dzieci, mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie i wychodzić z innymi kobietami i okazywał mi zimną miłość, kilkakrotnie groził, że się ze mną rozwiedzie, jeśli ośmielę się go zapytać o jego romans...więcej

  • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij