[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Skóra i włosy po trzydziestce: zatrzymaj czas!

Dopiero co świętowałaś trzydzieste urodziny, a już zaczęły się problemy. Eksperci podpowiadają, jak pozbyć się cellulitu, poradzić sobie z wypadającymi włosami, uporać z powrotem trądziku i wybrać krem przeciwzmarszczkowy 30+.

Przejdź do artykułu
    przez ~motywacja do schudniecia,
    2017-05-29 20:04:35

C28 Najistotniejsza w odchudzaniu jest motywacja drogie dziewczyny, ja kazdego dnia ogladam niesamowite metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to powera do ruszania sie, kto chce tez troche motywacji niech niech odwiedza codziennie strone; http://odchudzaniesasetka.blogspot.com

przez ~merdaa,
    2018-01-01 16:55:46

ja mialam problem na poczatku z tym zeby zachowac jedrnosc skory ale zaczelam lepiej sie odzywiac chodzic systematycznie na basen i jest lepiej. Do tego kupilam sobie i uzywam krem ujedrniajacy do ciala i efekty widac takze polecam moje drogie panie ;)

przez ~XX,
    2018-02-12 07:52:07

Polecam dwie Firmy: Clarena i Wax Pilomax. Tylko im potrafię zaufać, ponieważ jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam.

przez ~Jagoda,
    2018-06-16 13:39:38

Świetnie napisany artykuł. Rzadko sie takie treściwe formy trafia.

przez ~Wiktoria,
    2018-08-17 12:32:25

Miałam wiotką skóre na piersiach i to mi bardzo przeszkadzało, bo bluzki z dekoldem odpadały. Z wyczytanych opinii wyszło, że najlepsza bedzie endermologia, więc się zapisałam do Clinica Cosmetologica, bo akurat cena przystępna, opinie dobre, a ja z Gdańska jestem. Byłam w szoku jak bardzo się moje piersi zmieniły po serii 10 zabiegów, teraz są jędrne i gładkie.

przez ~Miska,
    2018-11-27 12:19:11

U mnie najlepsze efekty dało osocze. Nie dość, że metoda bezpieczna, naturalna. To znalazłam przemiłą Panią Doktor Więcek i w dobrej cenie. Ja jestem zachwycona efektami po tylko 3 zabiegach. w razie czego dzielę się kontaktem praktyka.info.pl i tam jest nr do rejestracji i mapka do gabinetu.

przez ~klaudia8887,
    2019-02-01 09:46:40

Efekt odmłodzenia, rozjaśnienia i dotlenienia uzyskałam po zabiegu GeneO+ , w Salonie Gabriel Pruszcz Gdański.

przez ~Merida,
    2019-09-04 21:01:36

U mnie pierwsze, delikatne zmarszczki w kącikach oczu pojawiły się zaraz po trzydziestych urodzinach. Na szczęście mam bardzo dobrą kosmetyczkę, która nie tylko przeprowadza na mojej twarzy różne zabiegi, ale też doradza mi różne kremy, niekoniecznie drogie. Obecnie testujemy kremy z linii perfecta, które są w przystępnej cenie, a efekt nawet nawet...

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij