[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Piękny uśmiech: wybielanie zębów w domu

Niejedna z nas chciałaby mieć hollywoodzki uśmiech. Białe zęby marzą się też Tobie? Dowiedz się, jak wybielić zęby w domu i jakie preparaty wybrać, żeby zabieg był bezpieczny i skuteczny.

Przejdź do artykułu
    przez ~Caro,
    2016-06-01 15:04:53

Z domowych sposobów najlepszy jest dla mnie iWhite używam go już kilka miesięcy i efekty są naprawdę pozytywnie zaskakujące i utrzymują się nawet 3 miesiące (a piję sporo kawy :) ) Polecam

przez ~magdam,
    2017-01-29 22:40:47

W mojej pracy wygląd jest bardzo ważny,nie mogłam sobie pozwolić na szare zęby.Wybieliłam u dentysty preparatem dr martin schwarz expert

przez ~Kinga,
    2017-06-13 06:37:15

Domowe sposoby są do kitu, wiem coś o tym. Nie raz się rozczarowałam, dopiero kosmetyczne wybielenie zębów w Laser Studio 4 Bydgoszcz spełniło moje oczekiwania

przez ~maja86,
    2018-02-08 13:47:24

Ja uzywałam ibright i moge z czystym sumieniem polecić go każdemu :) niska cena jak na te produkty i wysoka skuteczność a nie jakies lanie wody http://natural.ebrun.pl/ibright

przez ~woman,
    2018-12-27 21:47:59

Nie wiem czemu koleżanka wybielała u dentysty tym Schwarzem?Przecież w necie za groszę mozna go dostać. Ja używam sama wersje Expert 38 i jestem zadowlona.

przez ~agatta33,
    2019-07-31 22:21:40

U mnie niestety domowe sposoby się nie sprawdziły. Miałam żółte zęby przez papierosy które paliłam ponad 8 lat. Nic więc dziwnego, że odbiło się to na nich. Mieszkam w Lublinie i szukałam kogoś, kto oferuje takowe wybielanie. Ze względu na opinie padło na Dentala na Lwowskiej. Nie żałuję.. W końcu moje zęby są białe, a ja nie wstydzę się uśmiechnąć.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij