[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Oliwa z oliwek vs. olej kokosowy - co wybrać?

Pojedynek mistrzów: olej kokosowy kontra oliwa. Sprawdziliśmy wszystkie za i przeciw - zobacz kto zwyciężył.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Ulka,
  2018-04-25 00:04:51

  Zgadzam się! Oliwa z oliwek jest znacznie zdrowsza. Dlatego idealnie wpasuje się w dietę odchudzającą. W połączeniu z aktywnym trybem życia i iqacai daje niesamowite efekty. W ciągu zaledwie tygodnia można pozbyć się około 5 kg, a to już mega wyczyn.

 • avatar zgłoś
  przez ~paswal,
  2019-01-15 14:31:19

  Taaa. Wyłącznie oliwa z oliwek i masz 5 kg mniej w ciągu tygodnia. Zgodzę się jeżeli wypijesz 1 łyżkę dziennie i przez cały tydzień nic więcej. Wydalisz wszystko co masz w przewodzie pokarmowym i masz swoje 5 kg.:)

 • avatar zgłoś
  przez ~Jabłoński,
  2019-04-18 10:21:08

  A ja osobiście się nie zgodzę. Jest wiele autentycznych badań potwierdzających korzyści płynące ze spożywania oleju kokosowego. Nie zgodzę się tez z tym, że na oliwa z oliwek nadaje się do smażenia. Ja osobiście w ogóle nie smażę, ale jeśli ktoś lubi to polecam olej kokosowy dlatego, ze kwasy omega 3 i 6 zawarte w oliwie szybko sie utleniają i moga bardzo szkodzić powodować miażdżycę, nowotwory, ogolnie szkodzą na cały układ krążenia. Punkt dymienia moi drodzy to nie wszystko... Jesli juz masz smażyć na oliwie z...więcej

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA