[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Kurkuma - złoto dla Twojego mózgu

Na pewno nie raz słyszałaś o magicznych właściwościach kuchni Dalekiego Wschodu. Przez lata traktowane na Zachodzie z przymrużeniem oka, dziś coraz częściej są rehabilitowane przez świat nauki. Co zdołaliśmy ustalić na temat kurkumy?

Przejdź do artykułu
    przez ~Julka,
    2018-03-07 09:00:26

Kurkuma to fantastyczna przyprawa, która jest niezwykle aromatyczna i smaczna, jednak oprócz zastosowania w gastronomii świetnie sprawdza się również przy dezynfekcji ran, uśmierza ból, pomaga w chorobach reumatycznych. Kiedy odkryłam na stornie nowoczesne zioła ekologiczną mieszankę - kurkuma, od razu ją zamówiłam, bo słyszałam o niej wiele dobrego i teraz wiem, że to prawda :)

przez ~haniaaa,
    2019-05-22 17:27:23

Chcialabym podzielic sie moimi doswiadczeniami na temat kurkumy i jej dzialania przeciwzapalnego.Ponad dwa miesiace mialam problem z nerwobolem w placach, pomagaly jedynie maści rozgrewające jednak na chwile i znów musiałam smarować dobra jest thermolka extra lepsza od voltaren kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu znajdziecie ich napewno w internecie . Nie bralam pod uwage zadnych tabletek przeciwzapalnych. Zaczelam szukac w internecie sposobow na poradzenie sobie z problemem i znalazlam przepis na zloty na...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij