[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Jak się zrelaksować? 6 sposobów

Wszystko zależy od Twojego temperamentu i stylu życia – mówi psycholog Beata Dżugaj.

Przejdź do artykułu
    przez ~Z. Grojecka,
    2019-02-08 22:49:05

Dodatkowo polecam ciepłe napary przed snem. Nic tak nie pomaga się zrelaksować jak kubek melisy z pomarańczą. Moja ulubiona zawsze od Malwy!

przez ~Iga,
    2019-02-11 19:34:44

Tez kupuje ziołowe herbaty z Malwy - są rewelacyjne. Moja ulubione są z serii #Fitoapteka

przez ~kaja,
    2019-10-19 12:44:07

Hmmm ja bardzo lubię wyjechać np. na weekend i zapomnieć o wszystkich problemach. Ostatnio byłam w Ustce w Hotelu Grand Lubicz i powiem że dużo mi to dało. Mają tam świetnie zorganizowaną strefę wellness & spa, w której w pełni się zrelaksowałam. Najlepszy masaż jaki kiedykolwiek miałam! No i lokalizacja jest fajna, plaża niedaleko. Spacery wzdłuż morza to coś co kocham :)

przez ~hania,
    2019-12-27 11:15:03

Też właśnie planuję się wybrać do Grand Lubicz. Przyjaciółka ostatnio była i bardzo się zachwyca i chwali :) a właśnie zależy mi żeby odpocząć od wszystkiego, zrelaksować się i zregenerować. I żeby ktoś o mnie zadbał. Kusi mnie właśnie oferta SPA jaką mają - https://www.grandlubicz.pl/grand-lubicz/spa-wellness. Przydały by mi się tego typu zabiegi :)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA