[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Ile jeść warzyw, pić wina i uprawiać sportu tygodniowo [zdrowie w liczbach]

Nie byłaś dobra z matmy? Nic nie szkodzi, to nie klasówka. Po prostu zapamiętaj tych kilka cyfr i liczb, bo te mogą okazać się kluczowe dla Twego zdrowia, formy i samopoczucia.

Przejdź do artykułu
    przez ~Dajana,
    2019-02-03 20:14:13

Jakoś nie jestem miłośniczką obliczania tych wszystkich kalorii... Po prostu mnie to męczy. Dlatego wolę po prostu zachować umiar w jedzeniu i staram się, aby posiłki były zbilansowane. Dodatkowo ćwiczę w miarę możliwości i stosuję iqgreen, bo podkręca metabolizm i dostarcza organizmowi niezbędnych składników. Dzięki temu zachowuję smukłą sylwetkę.

przez ~stefi,
    2019-02-11 22:33:24

Unikam soli, cukru i wysoko przetworzonego jedzenia. Nauczyłam się pić zieloną herbatę i cisowiankę w dużych ilościach i nie dość że lżej się czuję to jeszcze waga spada. Oby tak dalej, mam cel -10 kg

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij