[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Czy warto biegać w smogu?

Przed tym pytaniem staje każdy biegacz: skoro w powietrzu wisi smog, to czy warto wyjść pobiegać? Przecież kiedy biegniesz, Twój oddech przyspiesza i wciągasz do płuc kilka razy więcej powietrza niż wtedy, gdy po prostu sobie idziesz. Gdyby to było świeże powietrze, nie byłoby problemu. Niestety, nie zawsze jest.

Przejdź do artykułu
    przez ~Rob76,
    2018-02-07 15:32:08

Popieramy inicjatywę. Na każdej siłowni powinien znajdować się oczyszczacz powietrza oraz czujnik smogu, który by weryfikował stan powietrza w środku. W naszym sklepie internetowym: https://czujniki-smogu.pl/ mogą Państwo znaleźć przenośne czujniki smogu mierzące PM2.5 i PM10 oraz oczyszczacze powietrza firmy Winix. Szeroki wybór produktów starannie wyselekcjonowanych pozwoli Państwu zabezpieczyć się w domu przed wdychaniem smogu. Na naszym blogu można znaleźć profesjonalne artykuły: Jak wybrać oczyszczacz...więcej

przez ~OLa Klich,
    2018-12-11 13:41:10

Myślę, że wszędzie trzeba zachować równowagę, ale jeśli już biegasz w taką pogodę, warto zadbać o swoją cerę. Ja poleciłabym dobry krem - dla mnie świetnie się sprawdza Slow Age od Vichy. Poleciła mi go farmaceutka i wiem już po miesiącu stosowania, że to strzał w 10.

przez ~Betka,
    2019-03-04 23:43:15

Ja choć bardzo lubię biegać w takie dni sobie odpuszczam tym bardziej że jestem alergiczką. W domu zaś pełną mocą pracuje oczyszczacz Philipiaka który radzi sobie z trującym pyłem PM 2,5, ale też z alergenami pokroju kurzu czy roztoczy.

przez ~metresa,
    2019-03-19 18:00:40

Betka ten oczyszczacz Philipiak to jaką powierzchnię ogarnie?

przez ~Marta Kowalewska,
    2019-03-25 19:19:31

Witam! Metresa, filtr powietrza Air Purifier Philipiak pozwoli oczyścić powietrze w pomieszczeniach do 250 m3. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

przez ~Anka,
    2019-04-05 20:49:04

Ja jestem wygodnicka i chcę wiedzieć czy można sterować pilotem w tym Philipiaku?

przez ~Marta Kowalewska,
    2019-04-05 23:45:12

Witam! Anka, filtr powietrza Air Purifier nie posiada pilota do obsługi. Wyposażony jest on w dotykowy panel sterowania LCD oraz posiada blokadę przed dziećmi. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij