[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Czy robić przerwę od tabletek antykoncepcyjnych? [5 pytań o płodność, okres i kobiece zdrowie]

Czy w trakcie okresu warto uprawiać seks? Skąd się bierze endometrioza? Czy trzeba robić przerwę w zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych? Kiedy wypadają dni płodne i ile czasu po jakim czasie od odstawienia pigułek powraca miesiączka? Wy pytacie, my odpowiadamy.

Przejdź do artykułu
    przez ~gosc456,
    2017-09-30 23:06:05

ja stosuję pigułki antykoncepcyjne vines już od kilku miesięcy, lekarz mi nie mówił czy robić przerwę czy nie, teraz muszę do niego pójść, bo nie dopytałam...

przez ~Arnika,
    2017-10-31 23:37:58

No właśnie ja też o to nie zapytałam, ale ja dopiero niedawno zaczęłam brać, także mam trochę czasu. Bałam się tabletek hormonalnych, a jak się okazuje bezpodstawnie - bardzo fajnie się u mnie sprawdzają no i to jest dowód na to, że jeśli hormony są dobrze dobrane, nie powodują skutków ubocznych.

przez ~Renia,
    2019-08-22 14:50:34

Ja zrobiłam sobie przerwę jak na urodzenie dziecka, po porodzie oazało się że niestety do hormonów nie mogę wrócić, ale jak się starałam to kontrolowałam swoje dni płodne komputerem cyklu myway, po ciąży wróciłam do tego a w dni płodne zabezpieczam sie prezerwatywą i jest również ok

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij