[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Czy możesz być FIT, jeśli jesteś trochę FAT?

Otyłość, jak powszechnie wiadomo, to droga na skróty prosto do grobu. A co jeśli rzeczywistość jest trochę bardziej skomplikowana?

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Amal,
  2018-09-11 22:00:21

  Czyli coś jak już schudłam, więc zaczynam być FIT, ale nie osiągnęłam jeszcze odpowiedniej wagi, więc nadal jestem jeszcze trochę FAT? :P Jak dla mnie to najważniejsza jest motywacja a u mnie to właśnie największy problem był - brak odpowiedniej motywacji i słaba wola walki. Więc postanowiłam oddać się z tym w ręce bratowej. Jeśli ona potrafiła schudnąć tak, że wygląda jak modelka teraz to pomyślałam, że i ja potrafię, bo zaznaczam, że nie wyglądałam aż tak źle jak ona przed dietami, iqgreen, siłowniami i innymi...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~Fuksja,
  2018-10-11 17:53:18

  Oczywiście możesz przyspieszyć proces odchudzania suplementami ale połącz je z dietą i ćwiczeniami- wtedy efekt jest najlepszy. Wybierając suplement kieruj się tym aby zawierał naturalne składniki - ja biorę Slimunox i faktycznie waga spada szybciej niż bez niego.

 • avatar zgłoś
  przez ~Marina,
  2018-10-17 09:46:14

  Pewnie, że można! Warto spróbować suplementacji na zbicie cholesterolu. Ja stosowałam https://shapeandbody.eu/pl/blog/zdrowie/ravestin-opinie-cena-sklad-gdzie-kupic/ i mi pomógł. Koleżanka poleciła mi.

 • avatar zgłoś
  przez ~Astora,
  2019-02-07 15:29:57

  Wolę być NTFS :P

 • avatar zgłoś
  przez ~Xenia,
  2019-06-05 12:09:40

  Na odchudzanie polecam także sok z ananasa, marchwi i cytryny. Wg. www.terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki taki sok pomaga w trawieniu i w dodatku jest smaczny. W ogóle polecam pić soki aby uzupełnić niedobory witamin i enzymów. Wyjdzie nam to tylko na zdrowie i urodę, a przy okazji zrzucimy parę kilogramów. Oczywiście dobrze jest ograniczyć śmieciowe jedzenie typu fast food i więcej się ruszać, może uprawiać jakiś sport.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij