[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Czy możesz być FIT, jeśli jesteś trochę FAT?

Otyłość, jak powszechnie wiadomo, to droga na skróty prosto do grobu. A co jeśli rzeczywistość jest trochę bardziej skomplikowana?

Przejdź do artykułu
    przez ~Amal,
    2018-09-11 22:00:21

Czyli coś jak już schudłam, więc zaczynam być FIT, ale nie osiągnęłam jeszcze odpowiedniej wagi, więc nadal jestem jeszcze trochę FAT? :P Jak dla mnie to najważniejsza jest motywacja a u mnie to właśnie największy problem był - brak odpowiedniej motywacji i słaba wola walki. Więc postanowiłam oddać się z tym w ręce bratowej. Jeśli ona potrafiła schudnąć tak, że wygląda jak modelka teraz to pomyślałam, że i ja potrafię, bo zaznaczam, że nie wyglądałam aż tak źle jak ona przed dietami, iqgreen, siłowniami i innymi...więcej

przez ~Fuksja,
    2018-10-11 17:53:18

Oczywiście możesz przyspieszyć proces odchudzania suplementami ale połącz je z dietą i ćwiczeniami- wtedy efekt jest najlepszy. Wybierając suplement kieruj się tym aby zawierał naturalne składniki - ja biorę Slimunox i faktycznie waga spada szybciej niż bez niego.

przez ~Marina,
    2018-10-17 09:46:14

Pewnie, że można! Warto spróbować suplementacji na zbicie cholesterolu. Ja stosowałam https://shapeandbody.eu/pl/blog/zdrowie/ravestin-opinie-cena-sklad-gdzie-kupic/ i mi pomógł. Koleżanka poleciła mi.

przez ~Astora,
    2019-02-07 15:29:57

Wolę być NTFS :P

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij