[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Czy możesz być FIT, jeśli jesteś trochę FAT?

Otyłość, jak powszechnie wiadomo, to droga na skróty prosto do grobu. A co jeśli rzeczywistość jest trochę bardziej skomplikowana?

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Amal,
  2018-09-11 22:00:21

  Czyli coś jak już schudłam, więc zaczynam być FIT, ale nie osiągnęłam jeszcze odpowiedniej wagi, więc nadal jestem jeszcze trochę FAT? :P Jak dla mnie to najważniejsza jest motywacja a u mnie to właśnie największy problem był - brak odpowiedniej motywacji i słaba wola walki. Więc postanowiłam oddać się z tym w ręce bratowej. Jeśli ona potrafiła schudnąć tak, że wygląda jak modelka teraz to pomyślałam, że i ja potrafię, bo zaznaczam, że nie wyglądałam aż tak źle jak ona przed dietami, iqgreen, siłowniami i innymi...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~Marina,
  2018-10-17 09:46:14

  Pewnie, że można! Warto spróbować suplementacji na zbicie cholesterolu. Ja stosowałam https://shapeandbody.eu/pl/blog/zdrowie/ravestin-opinie-cena-sklad-gdzie-kupic/ i mi pomógł. Koleżanka poleciła mi.

 • avatar zgłoś
  przez ~Astora,
  2019-02-07 15:29:57

  Wolę być NTFS :P

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij