[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Antykoncepcja długoterminowa - czy można nie mieć okresu w ogóle?

Minimalne dawki hormonów mogą Cię wyzwolić z dyktatury comiesięcznych bólów brzucha, pobrudzonych spodni i tamponów. Era miesiączkujących kobiet powoli dobiega końca. Czy można nie miesiączkować? Czy antykoncepcja długoterminowa jest zdrowa? Sprawdź.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~kania7,
  2017-11-30 13:47:02

  hmm dziwne tak w ogóle nie mieć okresu... Cos mi się tak wydaje, że jednak zostanę przy moich pigułkach vines, przy których mam zawsze okres z odstawienia :)

 • avatar zgłoś
  przez ~Meg,
  2018-04-03 21:57:38

  Dziwne nie miec okres? Toż to rewelacja , od 10 lat nie mam okresu , boli miesiaczkowych ani wachan nastroju.

 • avatar zgłoś
  przez ~Koniowata,
  2019-05-03 01:17:55

  Mnie z każdym okresem okresem brało pogotowie (zbyt obfite i bolesne okresy). Wiazalo się to z problemaami w pracy. W tym momencie się cieszę że anty biorę ciągle i mogę zapomnieć o okresie.

 • avatar zgłoś
  przez ~Hania,
  2019-08-22 14:29:29

  ja nie miała typowego okresu przez 4 lata, ale zaczęłam źle się czuć po pigułkach, a to libido, a to cellulit i szukałam alternatywy, koleżanka używała diafragmę caya i mi poleciła, kupiłam i zaczełam się zabezpieczać, początkowo niepewnie, ale teraz już jest ok, jeszcze ani razu mnie nie zawiodła, nie przesuwa się, nie wypada jest ok

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij