[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Antykoncepcja długoterminowa - czy można nie mieć okresu w ogóle?

Minimalne dawki hormonów mogą Cię wyzwolić z dyktatury comiesięcznych bólów brzucha, pobrudzonych spodni i tamponów. Era miesiączkujących kobiet powoli dobiega końca. Czy można nie miesiączkować? Czy antykoncepcja długoterminowa jest zdrowa? Sprawdź.

Przejdź do artykułu
    przez ~kania7,
    2017-11-30 13:47:02

hmm dziwne tak w ogóle nie mieć okresu... Cos mi się tak wydaje, że jednak zostanę przy moich pigułkach vines, przy których mam zawsze okres z odstawienia :)

przez ~Meg,
    2018-04-03 21:57:38

Dziwne nie miec okres? Toż to rewelacja , od 10 lat nie mam okresu , boli miesiaczkowych ani wachan nastroju.

przez ~Koniowata,
    2019-05-03 01:17:55

Mnie z każdym okresem okresem brało pogotowie (zbyt obfite i bolesne okresy). Wiazalo się to z problemaami w pracy. W tym momencie się cieszę że anty biorę ciągle i mogę zapomnieć o okresie.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij