[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: 8 patentów, dzięki którym się wyśpisz

Zdarza ci się nie przespać nocy z powodu bólu? Znajdź najlepszą pozycję w łóżku, żeby się go pozbyć i zacząć dzień z uśmiechem.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Lila,
  2019-02-06 20:59:08

  Dla mnie najlepszym sposobem na sen jest ruch na świeżym powietrzu i dobra ziołowa herbata od MalwaTea „spokojny sen” z lawenda #fitoapteka polecam!

 • avatar zgłoś
  przez ~JolaK,
  2019-05-26 18:37:37

  Ja przed snem popijam nasenne herbatki z MalwaTea i o problemach zapomniałam już dawno. Każdemu polecam :) Świetny smak i dobre efekty.

 • avatar zgłoś
  przez ~Zosia,
  2020-06-29 18:21:17

  Moim zdaniem jednym z ważniejszych aspektów jest dobry dobór poduszki. Postanowiłam to zmienić i kupiłam poduszkę z mikrofibry https://yourhomestory.com.pl/poduszka-wendre-4-pory. Jest to delikatny i przyjemny materiał. Dzięki temu łatwiej mi zasypiać. Niebagatelne znaczenie ma także odpowiedni dobór pościeli. Polecam mimo wszystko dla tych, których w nocy jest zimno, wybierać lekką kołdrę. To wszystko w połączeniu umożliwi nam spokojny sen ;)

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA