[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: 5 sposobów na zdrowe odchudzanie

Nie ma złotego środka, który pozwoli Ci schudnąć szybko, skutecznie, bez wielkiego wysiłku i efektu jo-jo. Kluczem do sukcesu jest wsłuchanie się w potrzeby swojego organizmu i sukcesywne dążenie do ich zaspokajania.

Przejdź do artykułu
    przez ~Amela,
    2019-01-31 12:05:49

Jak się zaczęłam więcej ruszać to było pierwsze założenie a dopiero stopniowo ograniczyłam słodycze, fast foody aż w końcu wiedziałam że jestem gotowa by przejść na posiłki lightdiet. Są zdrowe i w ciągu dnia dostaję 5 posiłków co łącznie mają 1500 kalorii

przez ~Kaśka,
    2019-02-02 14:02:21

Z tym białkiem to nieintuicyjne, ale działa przynajmniej u mnie. Jakiś miesiąc temu zaczęłam pić koktajle (waniliowe, pycha!) jeszcze w klubie i widzę różnicę. Wydaje mi się, że mięśnie mi się w końcu zarysowały, zwłaszcza widzę to na ramionach - miałam takie trochę pulchne, a teraz ładnie się wyrzeźbiły......

przez ~Ania,
    2019-03-01 00:42:39

Mi w odchudzaniu bardzo pomogło zastosowanie IQmango. Jestem pewna, ze bez nich mój wynik byłby znacznie gorszy

przez ~Paulina,
    2019-03-01 06:47:59

U mnie sprawdziła się Slimunox ale w połączeniu z dieta i ćwiczeniami.Dzięki takiemu zestawieniu schudłam bardzo dużo.Chociaż wcześnie próbowałam schudnąc na różne sposoby bez widocznych efektów.Po Slimunox efekty są widoczne do dzisiaj.

przez ~Joasia,
    2019-04-25 15:11:27

A ja dodałabym do tego kolejny punkt - odpowiednie suplementy. Bo wbrew pozorom, są w stanie bardzo pomóc :) ja używam od kilku tygodni Fit Booster - mam porównanie z sytuacją, kiedy stosowałam tylko dietę, naprawdę efekty widać gołym okiem

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij