[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: 3 złote zasady odchudzania [osiągnij swój cel]

Początek roku to ten moment, w którym wiele kobiet postanawia zawalczyć o lepszą sylwetkę. Przypominamy najważniejsze zasady, dzięki którym za rok o tej porze będziesz mieć na głowie inne zmartwienia.

Przejdź do artykułu
    przez ~Nina,
    2019-02-15 13:05:19

Moje trzy złote zasady to: ćwiczenia, dieta i suplementacja. Od kiedy zaczęłam codziennie biegać, to moja kondycja uległa znacznej poprawie. Po wprowadzeniu diety czuję, że mam więcej energii, a mój organizm nie jest obciążony. Natomiast stosowanie iqgreen, zapewniło mi podkręcony metabolizm i ochronę przed wystąpieniem efektu jojo.

przez ~Kasiek,
    2019-02-19 14:23:54

Mój cel to schudnąć 12 kilogramów. Jak to robię? po pierwsze włączyłam do życia aktywność fizyczną. Jem posiłki od lightdiet wszytko zdrowo kolorowo. Dużo warzyw, kasz. Składnik są zróżnicowane tak samo jak dieta.

przez ~Tadeusz,
    2019-02-20 10:26:59

Kobiety odchudzające się mają o wiele za dobrze, o wiele za dużo zbędnego żarła a o wiele za mało użytecznej pracy fizycznej. Należy to im zmieniać bo same są zbyt ograniczone i pogrążają się bardziej

przez ~Baśka,
    2019-03-01 00:47:00

Jak dla mnie to nie ma lepszego środka wspomagającego odchudznaie jak IQmango. W 3 miesiące pozbyłam się 13 kilo nadwagi

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij