[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: 10 zasad zdrowego snu - jak się wysypiać?

Czy ciepłe mleko pomaga zasnąć? Czy trening przed snem to dobry pomysł? Jeśli czasami, pomimo zmęczenia, masz problemy z odpłynięciem w objęcia Morfeusza, skorzystaj z naszych porad.  Dzięki tym 10 prostym patentom dowiesz się, jak spać, żeby się wyspać.

Przejdź do artykułu
    przez ~Misia,
    2016-06-11 10:57:09

Może się mylę choć z grubsza znam ofertę firmy Sembella i tam chyba bardziej są łóżka kontynentalne niż materace o tej nazwie, ale być może jestem w błędzie no to wtedy przepraszam.

przez ~Misia,
    2016-06-11 11:21:17

Może się mylę choć z grubsza znam ofertę firmy Sembella i tam chyba bardziej są łóżka kontynentalne niż materace o tej nazwie, ale być może jestem w błędzie no to wtedy przepraszam.

przez ~Misia,
    2016-06-11 11:22:30

przez ~Rukia,
    2019-06-07 04:21:18

W moim wypadku ciepłe mleko odpada bo mój organizm go nie toleruje :p Ale za to wygodny materac jak najbardziej- dużo zmienił jeśli chodzi o jakość mojego snu. Co do wyboru to polecam się poradzić kogoś u mnie padło na materac o nazwie Active bo jak po nazwie można wywnioskować prowadzę aktywny tryb życia. Zamówiłam go online z fabryki dobrych materacy

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij