[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: 10 zasad zdrowego snu - jak się wysypiać?

Czy ciepłe mleko pomaga zasnąć? Czy trening przed snem to dobry pomysł? Jeśli czasami, pomimo zmęczenia, masz problemy z odpłynięciem w objęcia Morfeusza, skorzystaj z naszych porad.  Dzięki tym 10 prostym patentom dowiesz się, jak spać, żeby się wyspać.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Rukia,
  2019-06-07 04:21:18

  W moim wypadku ciepłe mleko odpada bo mój organizm go nie toleruje :p Ale za to wygodny materac jak najbardziej- dużo zmienił jeśli chodzi o jakość mojego snu. Co do wyboru to polecam się poradzić kogoś u mnie padło na materac o nazwie Active bo jak po nazwie można wywnioskować prowadzę aktywny tryb życia. Zamówiłam go online z fabryki dobrych materacy

 • avatar zgłoś
  przez ~Łupaczka,
  2019-07-05 03:58:43

  Ja córce kupiłam materac hipoalergiczny-antygrzybiczy z FDM, bo objawiło jej się wiele alergii, astma itd… Ten materac jest tak wygodny, tak miły w dotyku, że sama sobie drzemię na nim. Przymierzam się do tego, by po wakacjach i po wrześniu, bo oba te okresy nie są łatwe dla matki, żeby kupić sobie taki dla siebie :)

 • avatar zgłoś
  przez ~Kasiax,
  2019-07-08 03:09:17

  Ja również śpię na takim materacu ;3 Czuć różnicę w jakości snu i ilości energii w trakcie dnia, niebo a ziemia

 • avatar zgłoś
  przez ~Madziks,
  2019-07-10 17:15:33

  Z doświadczenia wiem, że materac jest bardzo ważny do odpowiedniego odpoczynku. Ja teraz kupowałam nowy dla taty, bo już nie mogłam patrzeć na ten zapadający się stary i słuchać jak tata skarży się, że jest zmęczony i niewyspany. I oczywiście mimo tego, twierdził, że nowy nie jest mu potrzebny. Wybrałam się do FDM, opowiedziałam jaka jest sytuacja i doradzili mi, że w tym przypadku najlepszy będzie twardy materac. Po jednej nocy na nowym materacu tata stwierdził, że jednak miałam racje. Ta satysfakcja kiedy możesz powiedzieć a nie mówiłam.

 • avatar zgłoś
  przez ~Lenna,
  2019-07-14 16:52:05

  Zgadzam się, Fabryka Dobrych Materacy to solidna firma. Mam u nich 2 materace, myślę nad zakupieniem jeszcze jednego dla niemowlaka i przy okazji ich prześcieradeł i wodoodpornego ochraniacza na materac(też dla dziecka), mały niedługo pojawi się na świecie. Czy ktoś kupował dla takiego maluszka dedykowany materac?

 • avatar zgłoś
  przez ~Irmina,
  2019-07-20 20:33:08

  Ja obecnie robię remont więc w mieszkaniu non stop są otwarte okna = temperatura w domu idealna do spania (może troche oprócz zapachu). Wymieniałam też materac i powiem że, trochę tych sklepów z materacami już obeszłam, trochę potestowałam. Przyznam, że jakość obsługi w FDM i możliwość wyboru jest najlepsza. Ostatecznie zdecydowałam się na lateks i już nie mogę się doczekać żeby się pierwszy raz na nim przespać.

 • avatar zgłoś
  przez ~Hela,
  2019-07-23 08:46:23

  Lenna, jak najbardziej. Jak moja córka dopiero przybyła do naszego domu to od razu miała swój materac z wodoodporną nakładką(ochraniaczem, o którym mówisz) z FDM :) To na pewno dobrze zrobi rozwojowi Twojego maluszka

 • avatar zgłoś
  przez ~nastia,
  2019-07-23 09:22:58

  Dużo opinii w internecie przejrzałam na temat fdm i wiele ludzi wypowiada się bardzo pozytywnie. Ja akurat szukam materaca dla swojej pociechy. Ma straszy problem ze spaniem i często budzi się z płaczem i chce spać z nami a ja próbuję go tego oduczyć. Być może jest to właśnie rozwiązanie bo lekarz twierdzi, że wszystko jest w normie i to tylko przejściowe ale budzenie nas w środku nocy kiedy mamy na rano do pracy bywa uciążliwe :/

 • avatar zgłoś
  przez ~Michalina,
  2019-07-29 01:39:43

  W ofercie FDM masz też materace dla noworodków i mniejszych dzieci - różnica w wygodzie jest przeogromna. Mam porównanie między moim starszym synem, a młodszym. Mogłoby się wydawać, że to różnica charakterów, ale młody jest dużo bardziej żywy niż jego brat. Mają też fajne wodoodporne podkładki dla dzieci, które się moczą w nocy

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij