[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Witaminy

Dyskusja do tematu: Witamina K

Po czym rozpoznać, że w Twoim organizmie brakuje witaminy K? Ile wynosi dzienne zapotrzebowanie na tę witaminę? Jakie są jej najlepsze źródła w diecie? Na te i inne pytania, odpowiadamy poniżej.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~ramonamay,
  2016-10-26 13:31:35

  Witamina K jest niebędna do prawdłowego funkcjonowania, a ze względu na to, że wpływa na gospodarkę wapniową organizmu, powinny dbać o jej dostarczanie osoby, u któych występuje ryzyko osteoporozy. Oczywiście, należy sięgać po naturalne produkty, które są źródłem witaminy K, ale chyba warto też sięgać po dobre suplementy, jak np www.kinon.com.pl Fajnie, że jest dostępny w różnych formach (tabletki, spray, krople) i jest dobrze przyswajalny.

 • avatar zgłoś
  przez ~witaminaKwOLEJU,
  2018-11-21 13:44:59

  olej konopny ze względu na idealne proporcje kwasów omega 3 i omega 6 oraz witaminę K i taki też stosowałam u siebie i starszaka - https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/20-olej-konopny-250ml.html jest to najlepiej przyswajalna forma.

 • avatar zgłoś
  przez ~Anna,
  2019-01-08 11:26:30

  Ze względu na szeroki zakres działania tej witaminy i wpływu na różnorodne tkanki z całą pewnością trzeba stwierdzić, że posiada ona terapeutyczne zastosowanie w wielu chorobach cywilizacyjnych. Warto więc wzbogacić swoją codzienną dietę o tę witaminę. https://szanujezdrowie.pl/4-malo-znane-fakty-o-witaminie-k/

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA