[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: Stylizacja włosów na gorąco [tipy, termoochrona, kosmetyki]

Jak ułożyć grzywkę? Jakich produktów do termoochrony włosów warto używać? Jak sprawić, by fryzura przetrwała kilka dni? Pielęgnacja włosów to temat rzeka, dlatego dziś na warsztat bierzemy stylizację na gorąco i rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Przejdź do artykułu
    przez ~anabelle,
    2017-09-27 11:25:45

u mnie prostownica najlepiej sie sprawdza, mam troche takie falowane włosy, ale zawsze jak wstaję to mam masakryczny nieład i nie wygląda on dobrze, ale przeprostuję je kilka razy i już jets ok. Wydaje mi się, że nie ma nic lepszego od prostownicy, najszybciej można doprowadzić nią włosy do ładu :D Otatnio spaliła mi sie moja stara i kupiłam nowa z babyliss, szybko sie nagrzewa i zauwazyłam że dobre sa prostownice z regulacją temperatury, o wiele lepsze jets to dla włosów.

przez ~Olganno-brainer,
    2017-10-23 09:16:10

Ja od kilku tygodni jestem włosomaniaczką. postanowiłam bez zbędnych zabiegów fryzjerskich samej doprowadzić swoje włosy do porządku. i tak., wyrzuciłam kosmetyki z sls i używam tylko naturalnych, wyrzuciłam przedwojenną już prostownicę i kupiłam nową z babylis z jonizacją i diamentową powłoką, robię domowe maseczki na przykład z siemienia i dodatkowo piję skrzyp. poprawa już jest chociaż jeszcze trochę przede mną. czasami najgorzej jest pamiętać o tym wszystkim ale jakoś daję radę :)

przez ~marinelka,
    2018-05-21 16:10:12

Jeśli chodzi o ochronę włosów przed promieniami UV to ja polecam Seboradin Sun, sprawdza się fajnie i do tego dodatkowo odżywia włosy i je głęboko nawilża. Najlepiej się sprawdza w kombinacji szampon+mgiełka.

przez ~Janka,
    2019-01-07 10:42:29

Ja dbam i podkręcam swoją fryzurę kosmetykami od Great Lengths. Stosuję od nich odżywki, szampony, które ratują włoski zniszczone właśnie tymi wszystkimi zabiegami, które tak kochamy ;)

przez ~Muszka,
    2019-05-14 15:25:57

Trzeba tylko dokładnie poczytać o produkcie, który chcemy kupić, żeby nam nie zniszczył włosów. Ja po szaleństwach ze stylizacją miałam tak osłabione włosy, że trzeba było pobrać Biotebal przez trzy miesiące, żeby wróciły do formy. Najważniejsza zasada, to nie przesadzać. Czasami włosy też musza odpocząć i dostać coś na wzmocnienie.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij