[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: Stylizacja włosów na gorąco [tipy, termoochrona, kosmetyki]

Jak ułożyć grzywkę? Jakich produktów do termoochrony włosów warto używać? Jak sprawić, by fryzura przetrwała kilka dni? Pielęgnacja włosów to temat rzeka, dlatego dziś na warsztat bierzemy stylizację na gorąco i rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Przejdź do artykułu
    przez ~anabelle,
    2017-09-27 11:25:45

u mnie prostownica najlepiej sie sprawdza, mam troche takie falowane włosy, ale zawsze jak wstaję to mam masakryczny nieład i nie wygląda on dobrze, ale przeprostuję je kilka razy i już jets ok. Wydaje mi się, że nie ma nic lepszego od prostownicy, najszybciej można doprowadzić nią włosy do ładu :D Otatnio spaliła mi sie moja stara i kupiłam nowa z babyliss, szybko sie nagrzewa i zauwazyłam że dobre sa prostownice z regulacją temperatury, o wiele lepsze jets to dla włosów.

przez ~Olganno-brainer,
    2017-10-23 09:16:10

Ja od kilku tygodni jestem włosomaniaczką. postanowiłam bez zbędnych zabiegów fryzjerskich samej doprowadzić swoje włosy do porządku. i tak., wyrzuciłam kosmetyki z sls i używam tylko naturalnych, wyrzuciłam przedwojenną już prostownicę i kupiłam nową z babylis z jonizacją i diamentową powłoką, robię domowe maseczki na przykład z siemienia i dodatkowo piję skrzyp. poprawa już jest chociaż jeszcze trochę przede mną. czasami najgorzej jest pamiętać o tym wszystkim ale jakoś daję radę :)

przez ~marinelka,
    2018-05-21 16:10:12

Jeśli chodzi o ochronę włosów przed promieniami UV to ja polecam Seboradin Sun, sprawdza się fajnie i do tego dodatkowo odżywia włosy i je głęboko nawilża. Najlepiej się sprawdza w kombinacji szampon+mgiełka.

przez ~Janka,
    2019-01-07 10:42:29

Ja dbam i podkręcam swoją fryzurę kosmetykami od Great Lengths. Stosuję od nich odżywki, szampony, które ratują włoski zniszczone właśnie tymi wszystkimi zabiegami, które tak kochamy ;)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij