REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: Pomysły na prezenty - biżuteria

Piękne zegarki damskie, urocze bransoletki, śliczne kolczyki i naszyjniki - oto propozycje upominków, które ucieszą każdą kobietę.

Przejdź do artykułu
    przez ~Akara,
    2018-03-27 21:49:38

Zegarek to dobry pomysł na prezent z każdej okazji. Czy na gwiazdkę, czy na urodziny, czy na jubileusz. Zresztą ja akurat jestem wielką miłośniczką wszelkiego rodzaju zegarków. Teraz "choruję" na zegarek z gps. Czytałam o takich na stronie http://www.rodzinne-wakacje.pl/lokalizatory-gps-w-zegarkach/ i po prostu muszę go mieć:) Nawet jeśli prezent będę sobie musiała sama kupić:)

przez ~derole,
    2019-01-20 11:52:24

trzeba przeglądać trendy i szukać po intenrecie fajnych propzoycji. Ja na co dzień noszę bransoletkę z charmsami. Lubię takie delikatne akcenty, więc taka bransoletka idealnie pasuje. Charmsy zamawiam ze sklepu soufeel, bo mają duży wybór i też ceny atrakcyjne. Mam charmsy ze szkła Murano, ze zdjęciem synka.

przez ~Sabiniaaaaa,
    2019-01-30 08:28:23

Ja też posiadam bazową bransoletkę na charmsy ze sklepu Giorre. Mogę używa je również i przekładać na inna biżuterię czy od nich bazowy pierścionek . Fajne możliwości :)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA