[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: Pielęgnacja twarzy: gdy masz 40 lat

Pielęgnacja twarzy w średnim wieku to przede wszystkim odżywienie i spłycanie zmarszczek. Najlepszym sposobem gwarantującym piękną cerę nie jest jedynie krem przeciwzmarszczkowy, ale rewolucyjna zdrowa dieta. Zobacz, z czego się składa i jakich kosmetyków powinnaś używać.

Przejdź do artykułu
    przez ~anciaczka,
    2017-10-27 15:39:37

ja podkradałam synkowi Emolium i prosze jeden z najlepszych kremów jak eksperci twierdzą, zobaczcie jaki interesujący artykuł https://eapteka.pl/blog-porady/7-najlepszych-kremow-do-skory-wrazliwej-opinie-blogosfery/

przez ~Mo,
    2018-02-06 17:50:10

Załamałam się po tym dołującym artykule. Tempo kuli śniegowej ma teraz moja depresja.

przez ~lukmata,
    2018-03-28 17:37:29

Tu są fajne przepisy na maseczki naturalne do skóry dojrzałej. Nie ma co się załamywać:) afandi.pl/pielegnacja-cery-dojrzalej-przepisy-na-naturalne-maseczki-n-282.html

przez ~Laura,
    2018-10-28 22:20:34

Ja moge Wam polecic sprawdzony naturalny kosmetyk. Serum Bio Agadir. Sklad ma bardzo bogaty i opiera sie na naturalnej opuncji figowej oraz mleczku pszczelim. Cos wspanialego jak to naciaga i nawilza twarz! Wszystkie kolezanki dopytuja jaki kosmetyk stosuje ;)

przez ~dania,
    2019-03-04 00:23:30

Poczytajcie o kolagenie doppelherz http://nieperfekcyjnamama.pl/2019/01/25/kolagen-do-picia-jaki-kupic-doppelherz-kollagen-beauty-system-opinia-test/

przez ~Edyta,
    2019-07-08 12:20:07

Pielęgnacja twarzy po 40 do najłatwiejszych nie należy, szczególnie jak ma się do niej luźne podejście :) Ja nie znoszę makijażu, dotychczas tez nie używałam żadnych wyszukanych kremów... Chodzę co jakiś czas do La Guel na jakiś zabieg na twarz i zauważyłam niemal natychmiastową różnicę. Do wcierania mazideł w twarz wciąż nie jestem przekonana, ale co parę miesięcy jeżdżę tam, żeby mnie ''odratowały''

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij