[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: Piekna cera: 11 nawykow, ktore jej szkodza

Twarz to nasza wizytówka, więc powinnyśmy o nią szczególnie dbać. Czasem jednak nieświadomie zamiast jej pomagać, tylko szkodzimy. Zobacz, czego zdecydowanie powinnaś się oduczyć i jak powinna wyglądać pielęgnacja twarzy, by Twoja cera promieniała zdrowym blaskiem.

Przejdź do artykułu
    przez ~Izabela,
    2017-12-26 18:36:22

Najlepiej jak twarz jest czysta bez kosmetykow dopuszczam jedynie maseczki bo potem sie je zmywa Sport dieta duuzo odpoczynku a od kosmetykow z daleka

przez ~Izabela,
    2017-12-26 18:37:06

Najlepiej jak twarz jest czysta bez kosmetykow dopuszczam jedynie maseczki bo potem sie je zmywa Sport dieta duuzo odpoczynku a od kosmetykow z daleka

przez ~basiula22,
    2018-02-15 12:41:30

Ostatnio bardzo polubiłam się z kosmetykami 100% naturalnymi. Kupuję szampony bez sls, tak samo maski do włosów, pomimo, że jest ich mało na rynku. Mam naturalny krem do twarzy, który sama skomponowałam na zamówienie. Skórę przecieram też tonikiem Nefret, ziołowym. Czuję jak odtykają mi się pory i skóra zaczyna oddychać.

przez ~fffffff,
    2018-07-26 14:52:33

Nefret zamawiam na stronie nefret.pl. To najlepszy i najszybszy sposób.

przez ~OLa Klich,
    2018-12-09 14:39:12

Tutaj wybór kremu też nie może być przypadkowy. Powinnyśmy wybierać wszystko to, co jest dla naszej skóry najlepsze. Przy problemach ze smogiem, wszelkimi zanieczyszczeniami polecam Slow Age Vichy. Ja akurat jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Efekty na skórze są bardzo szybko widoczne.

przez ~OLa Klich,
    2018-12-09 15:16:00

To ja powiem Wam, że jeśli chodzi o Slow Age, to jest też mój wybór. Jak zapytałam o dobry krem w aptece, to od razu farmaceutka wskazała na ten. I cieszę się, że mogłam bez problemu podarować odrobinę przyjemności mojej skórze.

przez ~patryckab,
    2018-12-09 15:18:54

Mogę polecić Wam krem, który sama stosuję https://www.vichy.pl/pielegnacja-twarzy/krem-maska-na-noc-dotlenienie-i-regeneracja-slow-age/p24040.aspx. Polecam zdecydowanie, ponieważ moja skóra wreszcie jest dobrze nawilżona, dotleniona i widzę też, że ma ładny, taki zdrowy koloryt.

przez ~pissska,
    2018-12-11 13:49:44

A ten krem na pewno nie zaszkodzi, a wręcz odwrotnie, wpłynie mega pozytywnie na Waszą cerę: https://www.vichy.pl/pielegnacja-twarzy/krem-maska-na-noc-dotlenienie-i-regeneracja-slow-age/p24040.aspx. Musicie go wypróbować, dziewczyny. Kupicie go w każdej dobrej aptece.

przez ~simba,
    2019-01-16 16:15:47

Dieta, kremy, maseczki może i to działa, ale nie na mnie i nie na moją skórę. Cały czas katowałam się jakimiś specyfikami i nic nie działało. W końcu koleżanka powiedziała mi o zabiegach dr Więcek z osocza, sprawdziłam na praktyka.info.pl i zapisałam się. W końcu moja skóra wygląda pięknie.

przez ~JELITA,
    2019-02-11 16:16:31

cAŁY problem z chorobami skóry leży w jelitach. Generalnie wiekszość detoksów nie działą natomiast wyjątkiem są konopie od olejków cbd po herbaty i susz np. konopiafarmacja 5% CBD

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij