[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: Najlepsze fryzury dla Twojego typu figury

Fryzura z grzywką, asymetryczny bob czy fale? To zależy od kształtu Twojej sylwetki. Okazuje się bowiem, że wybór modnej fryzury damskiej warto dopasować do kształtu figury. Zobacz, jak wyglądać szczuplej.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Lena6,
  2018-03-27 10:42:14

  dziewczyny a przedłużała któraś sobie włosy?? moje są strasznie przerzedzone i takie niezbyt długie, a chciałabym właśnie uzyskać takie hollywoodzkie gęste loki, bo pasują do mojej figury najbardziej. zastanawiam się nad przedłużaniem metodą Great Lengths bo mają bardzo dobre opinie. Możecie coś doradzić, któraś też korzystała??

 • avatar zgłoś
  przez ~Kasia909,
  2019-04-01 19:38:43

  Mi zawsze pasowały długie włosy, które wyciągały moją twarz. Niestety nie udawało mi się ich zapuszczać, po prostu nie chciały rosnąc mimo wielu prób, kosmetyków i suplementów. Postanowiłam je przedłużyć dzięki GL Tapes i w końcu miałam długie włosy

 • avatar zgłoś
  przez ~michalina,
  2019-06-05 12:49:36

  Ja przedłużałam właśnie w Great Lengths taśmami. Wszyscy zawsze mi mówili, że długie włosy idealnie do mnie pasują, ale nie miałam cierpliwości do ich zapuszczania. GL Tapes sprawdziły się idealnie :D już następnego dnia miałam długie włosy

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA