REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: Mezoterapia twarzy – najszybszy sposób na przywrócenie skórze blasku

Mezoterapia igłowa to najszybszy sposób transportu substancji odżywczych w głąb skóry. Tam, gdzie znajdują się włókna odpowiedzialne za jej napięcie, gęstość i elastyczność.

Przejdź do artykułu
    przez ~Emeczka,
    2019-08-27 08:46:49

Mezoterapia kwasem w moim przypadku daje rewelacyjne efekty. Lekarz uznał, że w moim przypadku sprawdzi się najlepiej Restylane Skinboosters. Nie wiem, jakie efekty dają inne preparaty, ale jestem zachwycona tym, jak skóra nabrała młodzieńczego blasku.

przez ~Kinga,
    2020-05-24 10:59:11

Mezoterapię zdecydowałam się zrobić sobie w Cud - Med w Ostrowcu. Bardzo gorąco polecam ten rodzaj poprawy wyglądu twarzy

przez ~Kamila,
    2020-06-28 19:14:42

Mezoterapię genialnie wykonuje przemiła pani w SLOW AGE Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej w Rzeszowie. Bardzo ją polecam i ogólnie zabiegi w tym miejscu. Byłam już na kilku różnych i efekty genialne bo widać, że używają dobrej jakości preparatów.

przez ~Judyta,
    2020-06-30 20:24:31

Mezoterapia to na prawde bardzo fajny zabieg. Ja robiłam na twarz i teraz pozbyłam się niedoskonałości oraz moja cera wyglada na młodszą. Zabieg rewelacja i polecam . Moge polecić klinike w której robiłam Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Nowy Sącz

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA