[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: Masaż twarzy - jędrna skóra bez zmarszczek? [zalety, instrukcja krok po kroku]

Czy masaż twarzy daje podobne rezultaty co botoks? Zapytałyśmy ekspertów o skuteczność tej metody. Zobacz, czy masowanie twarzy da Ci upragnione efekty i poznaj technikę tej japońskiej sztuki ujędrniania skóry.

Przejdź do artykułu
    przez ~Wiola,
    2017-11-08 23:20:20

Takie masaże mogą raczej zapobiegać zmarszczkom a nie się ich pozbywać. Jak dla mnie jedyną skuteczną metodą na zmarszczki jest kwas hialuronowy. Ja sama wypełniłam nim zmarszczki w klinice Efecta. To była jedna z lepszych decyzji.

przez ~womenka,
    2017-11-11 19:16:43

W zupełności się z tym zgadzam. U mnie też dopiero zadziałał kwas hialuronowy, a zabieg miałam przeprowadzony w salonie kosetycznymhttp://www.goodtimedayspa.eu/ w Poznaniu. Jestem super zadowolona z efektu. A na masaż twarzy też pójdę.

przez ~Ela,
    2018-06-11 09:34:03

Alicja Majewska ma 70 lat i wiem, że od lat chodzi na masaże twarzy, połączone z gimnastyką. WYGLĄDA GENIALNIE, CZAS SIĘ DLA NIEJ ZATRZYMAŁ!!! W Warszawie są 2 znakomite masażystki twarzy Pani Małgorzata Fuks i Lary jugai.

przez ~Justyna,
    2018-06-11 09:38:05

Wczoraj oglądałam opole i byłam zachwycona wyglądem Majewskiej. Ona się nic nie zmienia!!! Przeczytałam, że chodzi na masaże gdzieś na ul . Francuską. Muszę poszukać tego gabinetu. TEŻ TAK CHCE WYGLĄDAĆ!!!!

przez ~Urszula Kosak,
    2018-11-12 21:52:29

Chodziłam na liftingujące masaże i wyglądam młodziej niż moje koleżanki po wypełniaczach i botoxie. Jestem pewna, że to kwesta kto masuje i jaką techniką. Ja byłam u najlepszej na świecie Pani Małgosi!!!

przez ~Patrycjaa,
    2019-03-03 11:04:31

Ja tam jestem za ! Zresztą - popieram każdą nieinwazyjną metodę poprawiającą nasz wygląd. Jestem już po 30, więc nie ma się co oszukiwać, że twarz nie ma delikatnych oznak zmęczenia. Ktoś mi kiedyś wspomniał o tych masażach i utkwiły mi w pamięci. Znalazłam w okolicy - Studio Zdrowia i Urody- Lipowa w Nałęczowie. Poszłam raz i nie mogłam się powstrzymać przed kolejną wizytą ;) - Wiadomo, że cudów bo jednym masażu nie będzie, lecz samopoczucie i odprężenie jest nie do opisania. Moim zdaniem bardzo dobra opcja, aby zrobić coś dla siebie.

przez ~Ida,
    2019-04-26 12:47:02

też regularnie korzystam z masażu, tylko że robię go sama, bo przecież czemu nie ;) masaże, krem na zmarszczki i dbanie o siebie potrafią przynieść super efekty!

przez ~mAnuela,
    2019-05-07 23:04:49

Świetny artykuł. Rzeczowy i bardzo dobry merytorycznie. Czyli dokładnie tak, jak lubię. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z tego typu możliwości, rekomenduję tego fachowca http://kamildruzd.pl/oferta/ :)

przez ~marysia322,
    2019-05-08 12:07:29

Doskonały artykuł. Rzeczowy i bardzo dobry merytorycznie. Czyli dokładnie tak, jak lubię. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z tego typu możliwości, rekomenduję tego fachowca :)

przez ~luisse,
    2019-05-09 11:59:29

Ida powiesz z jakiego kremu korzystasz :)? ja jakos nie moge znalezc nic dobrego dla siebie :/

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij