[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy: TOP 11

Zdrowa, promienna skóra? Mamy na nią sposób. A raczej 11 sposobów – bo jeśli chodzi o pielęgnację, lubimy mieć szeroki wachlarz możliwości. Wraz z gronem naszych ekspertów wybrałyśmy najlepsze kosmetyki do twarzy roku 2016!  

Przejdź do artykułu
    przez ~Aga,
    2019-04-25 10:35:54

W moich top kosmetykach do pielęgnacji twarzy od jakiegoś czasu zagościł krem przeciwtrądzikowy Calluna Medica. Trądzik to mój odwieczny problem i przyznam, że stosowałam już wiele kremów, maści i żeli drogeryjnych, ale po każdym moja twarz czerwieniła się i była podrażniona. Więc zdecydowałam się przeznaczyć większy budżet i porządnie zadbać o swoją twarz. Kosmetyki naturalne Calluna Medica stosuję od miesiąca i widzę znaczną poprawę, przede wszystkim nie uczulają mnie i nie podrażniają. Wydzielające się sebum nie jest teraz moim problemem!

przez ~Zyta,
    2019-09-06 12:01:03

Na szczęście nie ma większych problemów ze swoją cerą, ale zawsze dużą uwagę przykładam do codziennej pielęgnacji twarzy. Ciągle też szukam nowych kosmetyków. Ostatnio zachwycam się kosmetykami z linii Perfecta.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij