[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: Hollywoodzkie sposoby na piękne włosy

Olejowanie włosów, używanie szczotki z naturalnego włosia dzika i podcinanie końcówek to tylko niektóre z patentów, jakie stosują hollywoodzkie gwiazdy. Poznaj wszystkie sposoby na skuteczną pielęgnację włosów i piękną fryzurę à la Gwyneth Paltrow czy Jennifer Garner.

Przejdź do artykułu
    przez ~bogale,
    2019-02-21 10:20:09

Ja stosuję ten suplement. Zawiera bardzo dużo biotyny, która jest podstawowym budulcem włosa. Wreszcie włosy nie pałętają mi się po podłodze. Dodatkowo wspiera wzrost włosa. http://nplink.net/HJYzoQMz

przez ~Lola,
    2019-03-05 22:41:30

Ja używam kolagenowych kuracji od Nutri Clinic. Po miesiącu moje włosy odzyskują blask i jest ich znacznie więcej. Polecam !

przez ~emolient,
    2019-03-12 15:20:36

Jeżeli chodzi o emolienty to zdecydowanie w formie ekstraktu co2 - https://konopiafarmacja.pl/.../103-emolient-dla-dzieci-30... 100% naturalny ekstrakt z nasion złotego lnu, jedyny na rynku emolient zawierający ekstrakt z lnu uzyskany metodą ekstrakcji CO2 w stanie nadkrytycznym. Ze względu na zawartość związków śluzowych i oleju posiada doskonałe właściwości nawilżające, łagodzące oraz ochronne. Zapobiega nadmiernemu wysuszeniu skóry, chroni jej naturalny płaszcz hydro-lipidowy oraz tworzy warstwę ochronną prze...więcej

przez ~Daria,
    2019-03-25 08:24:30

Warto sięgnąć po sprawdzone kosmetyki tj. Wax Pilomax i na nowo cieszyć się pięknym wyglądem swoich włosów.

przez ~zosia34,
    2019-04-23 10:28:10

Kilka lat temu nagle zaczęły wypadać mi włosy. Przy każdym myciu i czesaniu szczotka była pełna włosów. Już naprawdę myślałam, że wszystkie mi wypadną, aż koleżanka poleciła mi odżywkę Hasna. Po 2 tygodniach jej stosowania włosy przestały lecieć garściami a po 4 tygodniach pojawiły się nowe. Polecam każdemu kto ma problemy z włosami. Odzywka Hansa jest niezastąpiona.

przez ~Ewa,
    2019-06-20 23:17:43

Dobrze jest działać również od środka, piję regularnie ziołowe herbaty (ostatnio od Malwy) i nie narzekam na stan włosów.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij