[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: Cellulit - jak go unikać i jak z nim walczyć

Cellulit jest jak Temida: ślepy i nieprzekupny. Nieważne, czy jesteś biedna, czy bogata, sławna, czy nieznana, zgrabna, czy wciąż jeszcze nie bardzo – żadna z nas nie jest bezpieczna. Dlatego dobrze jest wiedzieć, jak go unikać i jak z nim walczyć, gdy się pojawi.

Przejdź do artykułu
    przez ~Dorota,
    2020-02-11 09:25:33

W walce z cellulitem pomaga mi picie dużej ilości cisowianki, regularne ćwiczenia na siłowni i masaże bańką chińską :D Pierwsze rezultaty już widać :P

przez ~Ola,
    2020-05-24 10:57:12

Gorąco poleca zabieg mezoterpii wykonywany w Klinice Medycyny Este-tycznej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wart każdej ceny

przez ~Krystyna,
    2020-05-31 07:13:52

Na walkę z cellulitem polecam Endermologię . Sama miałam taki problem i już nie wiedziała co stosowac zeby się go pozbyć. Zabiegi z endermoligii bardzo Mi w tym pomogły i treaz mam swietną figurę. Mogę polecić klinike do której chodzę BonJour w Gliwicach

przez ~Eva,
    2020-06-05 19:26:01

Ale po co pozbywać się cellulitu? Każda kobieta go ma.

przez ~Tomaszów Mazowiecki,
    2020-06-16 19:18:49

Ja polecam wizyty w Gabinecie u Pani Kingi Skrzypczyk. Jest dietetykiem i wykonuje zabiegi Endermologii LPG . Ja i moje koleżanki miałyśmy serię zabiegów i korzystamy teraz tylko z zabiegów przypominających. Efekt jest super.

przez ~Ola,
    2020-06-28 19:13:07

Mezoterapia w Rzeszowie jest świetnie wykonywana w Centrum Medycyny Estetycznej SLOW AGA. Ja chodzę tam już od dłuższego czasu i nigdy nie mia-łam powodu do narzekania. Wszystko na bardzo wysokim poziomie

przez ~Alicja,
    2020-06-30 21:02:39

Mi w pozbyciu się cellulitu bardzo pomógł zabieg endermologi. Bardzo fajny masaż podciśnieniowy. Bardzo ładnie ujędrnia ciało i likwiduje tkanką tłuszczową. Zabieg polecam jak również Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Nowy Sącz

przez ~Dorota,
    2020-06-30 21:28:14

Razem z siostrą chodziłyśmy na na endermologie i super zabieg. Pomógł nam w pozbyciu się cellulitu. Nawet nie myślałam , że tak dobre efekty uzyskamy. Zabieg super oraz klinika gdzie byłyśmy BonJour w Gliwicach.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA