[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: Biżuteria: jak ją czyścić i przechowywać?

Biżuteria, jak zresztą wszystkie inne akcesoria, czasem się brudzi. Naturalnym jest, że nasz ulubiony pierścionek po pewnym czasie straci połysk i nie będzie już wyglądał tak dobrze jak kiedyś. Na szczęście nie oznacza to, że  musisz się go pozbyć. Wystarczy dobrze o niego zadbać i tyle. Podpowiadamy jak przechowywać oraz czyścić złotą i srebrną biżuterię.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Ania,
  2020-05-08 11:05:52

  Bardzo lubię biżuterię. Zakładam ją praktycznie do każdego ubrania, w którym chodzę na co dzień. Ostatnio zakupiłam sukienkę na https://wassyl.pl/pol_m_Sukienki_Sukienki-maxi-353.html i poszukiwałam nowego dodatku, który będą mogła nosić na szyi czy coś w rodzaju bransoletki. Szczególnie ważne są dla mnie pamiątki. Posiadam naszyjnik ze srebra, który podarował dziadek mojej babci, następnie nosiła go mama, teraz ja. Tutaj muszę szczególnie dbać o niego. Regularnie czyszczę i pielęgnuję specjalnym środkiem do tego przeznaczonym.

 • avatar zgłoś
  przez ~beata,
  2020-05-10 20:27:27

  Wszystko zależy raczej od jakosci wykonania , moja praktycznie nie czernieje niektóre komplety bizuterii mam już naprawde długo. Jesli chodzi o dobra jakosc wykonania przystepną cene oraz fachową miłą i obsługe to polecam sklep https://www.pranashop.pl/pol_m_Komplety-bizuterii-303.html

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij