[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: 6 kroków do pięknej cery

Pielęgnacja twarzy to niestety niełatwa sprawa, ponieważ na temat produktów przeciwdziałających procesom starzenia się skóry jest zbyt wiele sprzecznych informacji. Oto niezbędna wiedza, która pomoże Ci w walce ze zmarszczkami.

Przejdź do artykułu
    przez ~Maja,
    2017-08-31 19:01:40

Zmarszczek można się pozbyć przy pomocy botoksu. Swego czasu miałam straszne zmarszczki mimiczne, ale udało mi się ich pozbyć w krakowskim gabinecie medycyny estetycznej, SCM estetic.

przez ~Patrycja Woj,
    2019-07-26 15:43:06

No świetnie i ludzie czytają takie bzdety a później myślą, że jak się wyśpią lub kupią krem drogeryjny, to następnego dnia obudzą się 10 lat młodsi. Prawda jest taka, że ludzie latami studiują i douczają się aby później móc wypowiedzieć się w kwestiach pielęgnacji. Prawidłowej pielęgnacji. Sama chodzę za zabiegi regeneracyjne do La Guel u mnie na Kabatach i szczerze mówiąc, nie miałabym śmiałości wymądrzac sie w temacie kosmetologii. To co mają zrobić, powiedzieć specjaliści, zostawiam specjalistom. Ja tylko podziwiam jak pod wpływem ICH WIEDZY poprawia sie kondycja mojej cery.

przez ~Julka,
    2020-04-29 10:43:16

Niby dobre porady, ale jako forma profilaktyki, a nie pozbycia się już zastanych zmarszczek. Żeby z nimi walczyć, trzeba się wybrać na zabiegi do dobrej kliniki. Prime Medic w Krakowie ma mnóstwo rozwiązań na zmarszczki mimiczne - aminokwasowe stymulatory tkankowe, dermapen, laser fotona... Poczytajcie sobie.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij